1 Aralık 2014 Pazartesi

ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI


Koç Burcu

Uzak seyahatler, yüksek eğitim, hukuksal ve ticari konular, yabancılarla ilgili işlerde olumlu yeni başlangıçlar meydana gelecektir. Manevi ziyaretler ya da derinleşmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Aile ve evinizle ilgili konularda önem kazanacaktır. Ev değiştirmek, evinizle ilgili tadilat ya da aile içi sorunlar gündeme gelebilir. Kariyerinizde terfi alabilirsiniz. Eve ya da özelinize vakit ayırmak konusunda bazı sıkıntılar olabilir.

Boğa Burcu

Finans durumu, paranızı arttırmak için ortaklık gelişmeleri, eş ya da ortağınızın maddi durumunda artış veya gelirinizi değerlendirmek için mal ya da yatırım girişiminde bulunabilirsiniz. Finansal durumunuzda beklemediğiniz bir kaynak ortaya çıkabilir, DEĞERLENDİRİN! Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili gerginlik yaşanabilir. İletişim şekliniz sinirli bir hal alabilir. Beklenen bir iş, proje ya da çalışmanın sonuna geleceksiniz.

İkizler Burcu

İkili ilişkiler, ortaklık ve evlilik konularında güzel gelişmeler yaşanacaktır. Evlenebilir veya yeni bir ticari ortaklığa adım atabilirsiniz. Eş ya da ortağınızın parlak fikirleri sizi yönlendirebilir. Fikir desteği, danışmanlık almak için çok uygun etkiler var.  Çalışma ve iş ortamınızda şanslı, güzel gelişmeler yaşanabilir. Sezgilerinizi kullanarak iş hayatınızda başarı yakalayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

İş hayatınızda yeni başlangıçlar gündeme gelecektir. İş değiştirebilir, terfi edebilir ya da iş arıyorsanız iş bulabilirsiniz. Çalışma koşullarınız iyileşecek hatta işinizi evinize taşıyabilir, evde çalışabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili egzersiz, diyet ve kontrol yaptırmak için uygun etkiler var. Girişim yaptığınız işlerde sonuçlanma yaşayacaksınız fakat sakinliği korumakta fayda var! Evlilik ve ilişkilerinizde aşırı alıngan, duygusal reaksiyona meyilli bir yapı sergileyebilirsiniz.

Aslan Burcu

Aşk ve çocuklarla ilgili güzel gelişmeler sizi bekliyor. Hayattan keyif alacağınız muhteşem bir süreç, değerlendirin! Çocuklarınızla iletişim sorunu yaşıyorsanız bu evreyi değerlendirmenizi öneririm. Gizli konuların, arkanızdan iş çeviren kişilerin ya da dedikodu yapanların ortaya çıkacağı bir sürece giriyorsunuz. Sağlığınızla ilgili temkinli olmanızda fayda vardır. Bu evrede yorgun, halsiz ve isteksiz olabilirsiniz.

Başak Burcu

Aile ve evinizle ilgili gelişmeler ortaya çıkacaktır. Kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Bu evrede yeni bir ev almak, satmak ya da bu konularda girişimlerde bulunmak için uygun enerjiler vardır. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla gerginlik yaşayabilirsiniz. Maaşınızla ilgili bazı sıkıntılar gündeme gelebilir! Prim ya da ödemelerde bazı sıkıntılar oluşabilir. Hareketsiz ve kabule geçmiş halinizden sıyrılmanız için oluşan bu durumlar hayrınıza olacak güzel gelişmeleri beraberinde getirecektir. Çocuk sahibi olmak isteyenler hamilelik haberi alabilir, sürpriz güzel gelişmeler yaşayabilirler.

Terazi Burcu

Yakın çevre ve kardeşlerinizden destek alabilir. Yeni bir proje ya da işe başlayabilirsiniz. Ticaret, pazarlama ya da web sitesi açmak için uygun etkiler vardır. Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir. Otorite figürü olan kişilerle tartışmaktan uzak durunuz. Beklediğiniz bir terfi gerçekleşebilir, önemli bir projede yer alabilirsiniz. Sürtüşme, tartışma ve gerginlikten uzak durmanızda fayda vardır.

Akrep Burcu

Parasal kaynaklarınızı arttırabilir, yeteneklerinizi ortaya koyarak maddi gelir elde edebilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinizden destek görebilir, eğitime başlayabilirsiniz. İnternet, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler gibi konulardan para kazanabilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetlenecektir! Herkesin beğenisini toplayacağınız, aşk ve ilişkilerden yana şanslı bir süreçte olacaksınız. Görünümünüzü yenileyebilirsiniz! Uzun seyahatler, yayıncılık, pazarlama, hukuksal ve yüksek eğitim konularında netlik kazanabilirsiniz. Fikir çatışmaları ve tartışmalar gündeme gelebilir.

 
Yay Burcu

Yeni girişim ve başlangıçlar için muazzam güzel bir döneme giriyorsunuz. Fiziksel görünümünüzü yenileyebilir, egzersiz ve diyete başlayabilirsiniz. Evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilerde yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa kaynaklar, yatırım, ödeme, borçlar, kredi, vergi, nafaka, ölüm vs… gibi konularda gerginlik yaşamanız olasıdır. Ödenmemiş bir borç canınızı sıkabilir. Eş ya da ortağınızın yaşadığı finansal durumlar sizi etkileyebilir.

Oğlak Burcu

Ruhsal ve fiziksel şifalanma yaşayacaksınız. Manevi çalışmalar, dua, zikir ve ibadet için çok uygun etkiler var. Ticaret ya da iş konusunda bilmediğiniz şeyler ortaya çıkabilir. İletişim biçimi, fikir ve düşüncelerinizle dikkat çekeceksiniz. İkili ilişkiler, ortaklık ve evlilik konularında sonuçlanma yaşarsınız. Eşiniz, ortağınızla tartışma yaşayabilir ya da ani bir kararla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Kova Burcu

İstek ve hayalleriniz için harekete geçmek, girişimde bulunmak için çok uygundur. Maddi ve manevi destek alabilirsiniz, değerlendirin! Çalışma koşullarınız, yanınızda çalışanlar ve gündelik hayatınızda devam eden sorunları çözebilirsiniz. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaratan bir konuda tedaviye başlayabilir, proje ve işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sorumluluk alacağınız bir dönemdesiniz. Çok fazla çalışabilir, çevrenizle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Egzersiz ve diyete başlamak için uygun bir dönemdesiniz. İşinizi değiştirebilir, terfi edebilirsiniz.

Balık Burcu

Kariyer ve hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar, güzel gelişmeler meydana gelecektir. Toplum önünde takdir görebilirsiniz. Aşk ve çocuklarla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk ilişkinizde gerginlik, tartışma ya da sıkıntılar gündeme gelebilir. Yalnızsanız tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz. Çocuklarla ilgili bir sorun ortaya çıkabilir, çözüm odaklı olmakta fayda var. Çocuk bekleyenler hamilelik haberi alabilirsiniz! Hamile olan kişiler sağlıklarına dikkat etsinler.

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim

Sevgiler,
Güçlü Metin
                       guclumetinleastroloji@gmail.com

                          facebook.com/guclumtn

                          twitter.com/guclumetinn

                          instawebgram.com/i/guclumetin