6 Mart 2014 Perşembe

SIKINTI VARSA TEKAMÜL VAR…RELAX!

Ay Boğa Burcu’nda hareket ediyor… Somut ve elle tutulur girişimlerde bulunabilirsiniz. Dünyevi olan her türlü konuya yönelebiliriz. Huzur ve emniyet duygusu verir. Bu etkiler altında başladığınız işler kolaylıkla sonuca ulaşır. Lüks ve güzel olan şeylere ilgi artacaktır. Güzellikleri elde etme içgüdüsüyle hareket edebilirsiniz. Ay, kadersel etkileri gösterir. Ve Boğa Burcu’nu çok sevdiğinden bu etkiler altında başlanacak her türlü durum ‘kadersel’ yol ayrımları yaratacaktır. Boyun, boğaz, tiroid ve ses telleri hassasiyet kazanacaktır.
 
Ay/Merkür 90’lık açısı iletişim noktasında aksamalara sebep olacaktır. Bazen durup ‘ne diyorum?’ ‘ne anlatmak istiyorum?’ diye sormak gerekir. İşte bu gibi kare açı dediğimiz dönemlerde konuşmadan, harekete geçmeden önce sakin durmakta yarar vardır. Toplantı, yazılı ve sözlü her türlü anlaşma ve görüşmeye girerken YANLIŞ ANLAMA yada ANLAŞILMA, VERİLEN SÖZLERİN YERİNE GETİRİLMEMESİ, SÖZEL TARTIŞMALAR, TİCARİ FAALİYETLERDE GERGİNLİK yada VERİLEN SÖZLERİN GECİKMESİ gibi noktalarda aksaklıklar yaşanabileceğini bilmelidir. Bunu bilerek Ol’an duruma verilen TEPKİLER ayarlanmalıdır. Boğa-Kova aksında gerçekleşen bu etkileşim ‘SABİT’ fikirli olmamak noktasında bizleri uyarıyor. Ben Bilirimcilikten, Düzeltmem Gereken Bişeyler Var mı? noktasına geçiş yapmakta fayda vardır.
 
Ay/Satürn 180’lik açısı gecikme, sıkıntı, daralma enerjisi verecektir. Sorumluluk gerektiren konular üzerinize yük getirebilir. Boğa-Akrep aksında gerçekleşmesi aşırı sahiplendiğimiz, BENİM dediğimiz maddi ve manevi her türlü durumun gereklerini yerine getirmemiz gerektiği hatta gerek olmayan fakat sahiplendiğimiz şeyleri BIRAKMA zamanı geldiğini anlıyor olacağız. Kalbimize daralma, sıkılma, yük hissi gelebilir. Burada iki farklı uçtan bahsediyorum. Sorumlulukların FARKINDALIĞI ve DUYGUSAL BASTIRILMIŞLIK… DUYGUSAL FARKINDALIK kazanarak KABID gereği sıkıldığımız, zorlandığımız noktadan BASIT esmasıyla genişleyerek çıkabiliriz.
 
Aşağıda PERŞEMBE günü için OLUMLU etkiler veren saat aralıklarını belirttim!
 
İşlerinizi, plan ve projelerinizi, dua, zikir, ibadet ve dualarınızı bu saat aralıklarına getirirseniz daha rahat edersiniz…
 
06.41-07.35 arası
08.33-12.16 arası
13.13-14.09 arası
15.06-18.56 arası
 
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim
 
Sevgiler,
Güçlü Metin