7 Mart 2014 Cuma

SEVGİYLE İLETİŞİM KURUYORUM

Ay İkizler Burcu’nda hareket ediyor… Bilgi, iletişim ve haberleşmenin ivme kazandığı günlerdeyiz. Pazarlama, tanıtım ve reklam yapmak istediğimiz şeyleri rahatlıkla tanıtabiliriz. Her bilgiyi anlamaya ve öğrenmeye çalışırız. Bu etkileşimde yüzeysellik etkisi görülebilir. Bu sebeple, konuları ve bilgiyi biraz ondan biraz bundan öğrenmeye çalışmak sorun ve sıkıntılara sebep olabilir. İletişimin abartılı boyutlarda olması zaman zaman dedikodu ve yanlış anlamalara sebebiyet verir. Yazışma ve sözleşmeleri dikkatli okumakta fayda vardır. Aşırı mantıklı davranışlar sergileyebiliriz. Bu sebeple, karşımızdaki kişilere karşı empatik olamayabiliriz. Omuz, kollar, eller, üst solunum yolları ve bronşlar hassasiyet kazanacaktır. Romatizmal ağrılar baş gösterebilir. Sağlıklı yağ ve potasyum kullanımı bu evrede size fayda sağlayacaktır.
 
Ay/Venüs 120’lik açısı ilişkilerde olumlu etkiler verecektir. İkizler-Kova aksı zihinsel iletişimin artışı, karşımızdakine güzel sözler söyleme, anlayışlı olma ve sanatsal duyarlılık kazandıracaktır. Vedud ve Kuddüs esmaları zikretmek enerjiyi daha da olumlu bir rezonans ve titreşime yükseltecektir. Önemli görüşme, toplantı veya duygularınızı birine açmak istiyorsanız etkiler oldukça uygun görünüyor.
 
Ay/Neptün 90’lık dağılma, bağımlılık ve hayalkırıklığı etkisi yaratabilir. Öğleden sonra etkinleşecek bu açılanma yanlış kararlar, anlaşma ve görüşmeler noktasında bizleri uyarıyor. İkizler-Balık aksında gerçekleşen bu etkileşim DOLANDIRILMA ve ALDATILMA enerjisi yaratabilir. Karşımızdaki kişilere güvenmek doğru olmayabilir, sözler ve vaadler gerçekçilikten uzak enerjilere sahiptir. Burada Hakem esması bu dağılma etkisini nispeten dengeleyen bir durum yaratacaktır.
 
Ay/Uranüs 60’lık açısı ani gelişen durumlar, sürpriz yardım ve destekler ortaya çıkartacaktır. İkizler-Koç aksında gerçekleşen bu durum internet ve sosyal medya kullanımında artışa işaret ediyor. Ayrıca, sürpriz ve şaşırtıcı bir teknolojik haber yada gelişme gündemi değiştirebilir.
 
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.
 
Sevgiler,
Güçlü Metin