1 Şubat 2018 Perşembe

AY TUTULMASI ASLAN'DA: ŞİMDİDEN SONRASI YOK...!

Ay Tutulması… Ne çok şey söyleniyor değil mi? Kanlısı, kansızı, uzağı, yakını, felaket senaryoları… Ahh ahh… Oysa ki evrenin içinde insana hizmet etmeyen tek bir doğa olayı dahi yoktur.

Önce derin bir nefes alalım… Sakin olalım… Zira dünya batmıyor, savaş çıkmıyor, hayat son bulmuyor… Allah’ın söylediği ötesinde neyi bilebilir? Neyi görebiliriz? 

Her şey sadece ve sadece 
ARINMA, TEMİZLENME ve ŞİFA enerjisini aktive ediyor. 

Nasıl mı?

Dilerseniz şu AY nedir? Neye hizmet eder? Biraz bundan bahsedeyim ki; konuyu bilerek hareket edelim…

Ay, Dünya’nın uydusudur. Ve en basit anlamıyla geceyi aydınlatır.
Gece, tasavvuf astrolojisi’nde kabir alemine; ay ise “nefs”tir.
Şimdi konuyu biraz anlamaya başladığımızı düşünüyorum.
Nefs, dünya hayatında isteklerimiz, arzularımız olduğuna göre durumun içine şirk mevzusu da girer ki;  ŞİRK hayatlarımızda ki tapındığımız putlardır.
Şimdi diyeceksiniz ben puta tapmıyorum…
Tapıyorsunuz çünkü BAĞIMLI halde peşinden koştuğumuz her türlü olay, durum, kişi vs… bizlerin putlarıdır.

Ay Tutulmaları, tam bu nokta da aşırı bağımlılık geliştirdiğimiz durumları evrensel sistemi harekete geçirmek suretiyle şifalandırma enerjisini harekete geçirir.
Putları kırma sistemidir aslında Ay Tutulması…
Nefs Tutulması diyelim ya da nasıl isterseniz!

Sistemin bize nasıl bir senaryo hazırladığını astroloji ilmi aracılığıyla OKUyalım…
Dilimiz döndüğü, kalemimiz yettiğince anlatalım…

Ay Tutulması, Aslan Burcu’nda gerçekleşiyor.(Bu yazıyı okuyan herkes hangi burçtan olursa olsun bu etkiyi alacaklar yani sadece Aslan burçları etkilenmiyor)

Aslan, ateş elementli ve sabit bir burçtur.

Tutulma esnasında gerçekleşecek olaylar EGO, KİBİR ve BEN temalı açığa çıkacaktır. Bu durumu bireysel ya da toplumsal düzlemde söyleyebiliriz.

Sabit bir burç olması olayların kalıcı ve ani sonuçları olacağını gösteriyor.

Aşağıdaki sureyi mutlaka okumanız ve tefekkür etmenizi öneriyorum.

Tekasür Suresi
  1. Tekasür (zenginlik ve sülaleniz) sizi aldatıp oyaladı!
  2. Öylesine ki mezarlıkları ziyarete gittiniz.
  3. Hayır! Yakında (vefat ile) bileceksiniz.
  4. Sonra (yine) hayır, yakında bileceksiniz.
  5. Hayır! İlm-el yakîn (olarak vefattan önce) bilseydiniz!
  6. Andolsun, cahîmi mutlaka görürdünüz!
  7. Sonra yemin olsun onu (cehennemi) kesinlikle ayn-el yakîn - gözlerinizle göreceksiniz.
  8. Sonra andolsun, elbette sorulacaksınız o süreçte nimetlerinizden.
Ay Tutulması enerjisi aslında İLİM ve CEHALET arasındaki ince çizgiyi fark ettirecek bizlere…

Gelelim TUTULMA ANI haritasının incelenmesine…

Tutulma anında Yengeç Burcu yükseliyor. Duygusal anlamda bağlı olduğumuz her türlü olay, durum ve kişi gerçek yüzleriyle ortaya çıkacağından “duygusal bağımlılığımız” ölçüsünde etki altında kalacağız.

Ego ve nefsin etkisiyle bağlandığımız her şey hayat planımızdan çıkacaktır. Bu etki 2.evde gerçekleştiğinden DÜNYEVİ düzlemde bağlılıklarımız maddi anlamda tezahür ederek bizleri BEN anlayışında tutan durumlardan BİZ düzlemine taşıyacaktır.
SAHİP OLDUĞUN HER ŞEY YOK HÜKMÜNDE…!

Hayranı olduğunuz, örnek aldığınız ve kendi yaradılış mucizenizin önüne koyduğunuz herkesin gerçek anlamda sizin, bizim kadar kusurlu olduğunu anlayacaksınız.

YA Hayy Ya Nur Ya Mürid Ya Kuddüs esmalarını içinizden geldiği kadar okumanızı öneririm. (21 ya da 41 günlük okumalar yapabilirsiniz)

Şimdiden sonrası olmayan bu Dünya hayatı içinde giyindiğimiz tüm duygu ve kişilikleri bir kenara bırakarak bir bebeğin gözünden hayat alemine bakmak gerekiyor.

Bir adım sonrası ÖLÜM denen gerçeğe her saniye bakarken bizlerin kafamızı meşgul eden hayat meşgalesi aslında tam manasıyla bir karmaşa olarak önümüze çıkıyor.

Doğuyoruz, yaşıyoruz ve ölüyoruz!

Şimdiye kadar öfke duyduğumuz, kibrimize yenik düştüğümüz herkese ÜZGÜN olduğumuzu dile getirelim.

Haklı ya da haksız olmanın ne önemi var ki?
Aslolan iç huzuru ve mutluluk!
Karar verip geçmişin karanlığını arkada bırakmak gerekiyor.

Bu tutulma tüm gizemli olayları açığa çıkartacak ve karanlığı aydınlığa çevirecek yoğun bir etkiye sahip.

BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ ELE ALIRSAK;

Koç Burcu: Çocuksu ruhunuza ya da çocuğunuza ya da sahip olmak istediğiniz çocuğunuza tüm yüreğinizle EVET deyin. Aşkla yaptığınız her türlü iş size bolluk ve bereketle geri dönecektir.

Boğa Burcu: Aile ve evinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınız enerjiler açığa çıkacaktır. Uzun süredir hayalini kurduğunuz evi almak, dekore etmek için fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

İkizler Burcu: İletişim ve düşünme biçiminizi değiştireceğiniz bir eğitime ya da seminere katılabilirsiniz. Başkaları için nefsinizle yaptığınız işlerin hiçbir getirisi olmadı, olmayacak… Anla, farkına var…

Yengeç Burcu: Maddi konularda şans sizden yana olacaktır. Yeni iş kurmak ve tanınmak fırsatları beraberinde gelecektir. Karşınızda sizi engel koyan kişileri sevgiyle hayatınızdan çıkarma zamanı geldi bile… Bu çok sevdiğiniz biri olabilir!

Aslan Burcu: Duygusal hassasiyetle aşırı çıkışlar size ve çevrenize zarar verecektir. Bu süreçte ilişkiler, evlilik ve girişim yapmak istediğiniz konuları objektif değerlendirme şansınız olacaktır. Sağlığınıza özellikle dikkat etmenizi öneririm.

Başak Burcu: Bilinçaltı düzlemde size zarar veren geçmişin tüm birikmişlerine “elveda” diyerek yolunuza devam ediyorsunuz. Gerçek huzur ve başarının iç aleminizde olduğunu anlayacaksınız. Süregelen bir sağlık sorununuz şifa bulacaktır. Hayatınızdan çıkmak isteyen kişileri sevgiyle hayatınızdan çıkarmanızı öneririm.

Terazi Burcu: Sosyal çevrenizde değer verdiğiniz bazı arkadaşlarınızın aslında size zarar verdiğiniz anlayacaksınız. Geçmişte kalan, geleceğe hizmet etmeyen ve sizi geriye atan herkesi hayatınızdan uzağa taşıma zamanınız geldi. Kariyer hedeflerinizi hayata geçirmek için ciddi fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Akrep Burcu: Kariyer ve tanınma etkisi bu tutulmayla birlikte hayat planınızı aydınlatacaktır. Uzun süredir beklediğiniz terfi, başarı ve ilerleme şansını bu süreçte yakalamanız mümkündür. Sadece bırakmayı ve yeniye sevgiyle izin vermeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Yay Burcu: Hukuksal bazı konularda sorun yaşadığınız durumlar hallolacaktır. Eğitime başlamak, seyahat etmek ve fikirlerinizi çevrenize kabul ettirmek için güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Bu noktada inatçılık, ego ve nefse düşmeden hareket ederseniz başarı merdivenlerini hızla tırmanırsınız.

Oğlak Burcu: Gizli olan her şey gün yüzüne çıkacaktır. Belirsizlik, kafanızı karıştıran ve yolunuzda gitmekten sizi alıkoyan her durum netleşecektir. Parasal konularda sıkıntı yaşadığınız durumlar yerini bolluk ve berekete bırakacaktır.

Kova Burcu: İlişkiler, evlilik ve ticari konularda bitmesi gereken her şey sonlanacaktır. Size hata yapan, canınızı sıkan, üzen insanlar hayatınızdan çıkmaya başlayacaktır. Evliliğinizle ilgili sorunların karşılıklı iletişimle üstesinden gelebilirsiniz. Hukuksal konularda haklı olduğunuz konularda hakkınız size teslim edilecektir.

Balık Burcu: Sağlık konusunda size sıkıntı yaratan konularda tedavi şansı yakalayacaksınız. Şifa ve arınma enerjisi size çok iyi gelecektir. İş hayatınızda performans ve çalışmanızla takdir toplayacaksınız. Depresif ve sıkıntılı hissettiğiniz her türlü durum iyileşecektir. Ruhsal ve manevi konulara yönelmek size iyi gelecektir. Gizli düşmanlarınız ortaya çıkacaktır.

Bu tutulma etkisi hepimizin HAYRINA gelişecek etkileri beraberinde getirirken ARINMA, ŞİFA ve FARKINDALIK geliştirecektir.
NEFSi bırak…
Çünkü,
Şimdiden sonrası yok!

Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle

En güzele emanet olun,
Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:

Tel: 05325117166