21 Ağustos 2017 Pazartesi

GÜNEŞ TUTULMASI ASLAN’DA: ŞİMDİ TAM ZAMANI

Aylardır heyecanla beklenen Güneş Tutulması günü geldi çattı. Tabi korku veren senaryolar, felaket tellalları mutlak iradeyi hiçe sayarak başladılar kendi pencerelerinden yorum yapmaya.
“Kişinin bakış açısı ve yaşantısı neyse o pencereden yorumlar herşeyi”
Size herşey mükemmel olacak demiyorum fakat bireysel hayatlarımızda seçimlerimizi belli kadersel sınırlar ölçüsünde bizler yapıyoruz diyorum. Bu noktayı atlamadan yazıyı okursak daha sağlıklı bir yol haritası çizeriz.
Güneş Tutulması nedir?
İrade göstermek gereken konularda KADERSEL yol ayrımlarının ilk başlangıcıdır. Zira bir konu, olay ya da durumun açığa çıkması için bazı şeyler olması gerekir. İşte tam bu noktada tutulmalar bize yol gösterir.
Sizin bireysel iradenizle çözüme ulaştırmakta zorlandığınız konuları Rabb’in dokunuşuyla ortaya çıkartarak çözüm sürecinde size yardımcı olur.
“Evrensel hediye paketi” gibidir tutulma enerjileri!
Güneş, mana olarak RAHMAN kuvvesine işaret ettiğinden irade, güç, otorite, içimizdeki ÖZ benliğimiz, birey olma gücümüz, eril ve baba figürü vs… gibi manalara işaret eder. Saydığım manaların sizin bilinçaltınızda, astrolojik haritanızda vurgu yaptığı ya da eşleştiği alanlar vardır.
Hayat planı içinde bazen bu manalar yaşanılan çevresel faktörler, inanç ve iman eksikliği ya da psikolojik bir takım sorunlar sebebiyle doğru çalışamaz hale geldiğinde GÜNEŞ TUTULMASI bir bilgisayar formatlaması misali OLMANIZ GEREKEN İRADE gücüne bürünmenize yardımcı olur.
İşte tam bu noktada mevzuya direnç göstermek yerine akışa teslim olarak hareket ederseniz evrenin hediye paketlerini almanız kolaylaşır.
GÜNEŞ TUTULMASI ASLAN BURCU’NDA neler oluyor?
Tüm Güneş temaları hayatımızda abartılı bir şekilde görünür hale gelecek. İçimizdeki çocuk eğlenmeye, çoşmaya, gülmeye, hoplamaya, zıplamaya başlayacak. Çocuksu bir neşe saracak dört bir yanımızı. İçimizdeki çocuk “hey ben buradayım” dercesine canlanacak. Uyanacak uykusundan… Bence çok güzel bir etki, ya sizce?
Çocuk ne yapar sorusu burada önem kazanıyor…
Çocuk saf ve masum bir şekilde inanır. Hatta öyle inanır ki; O’nun Dünyası “OYUN DÜNYASI” gerçek bir mutluluktur.
Ufacık şeylere gülmeyeli,
Elma şekeri yemeyeli,
Saçmalamayalı ne kadar oldu?
Çok mu zekiyiz? Büyüdük iyi mi oldu?
İşte bu tutulma “büyüdün iyi mi oldu?” sorusunu soruyor…
Sen büyüdükçe DÜNYAN KÜÇÜLDÜ…
Kocaman bir hazineye arkanı döndün…
Evren kocaman bir hazine…
Hayat kocaman bir hediye paketi…
Haydi tut yakala…
Çünkü tutulma CESUR olmanı talep ediyor…
O kapıyı açacak kadar cesursan…
Arkadaki CENNET seni bekliyor değerli dost…
Cesaret tutulmanın anahtar kelimelerinden biri!
Diğeri ise;
AFFETMEK!
Biliyorum fena hırpaladılar seni…
Yüreğini yerle bir eden ihanetlere uğradın…
Bedenin iflas etti hasta oldun…
Ama hepsi senin tekamülünde ilerlemen içindi…
Evrenin hediye paketi hazır…
Hazır mısın?
Al, tut, iste, talep et…
Ama önce AFFET…
Bırak gitsin…
Senden kıymetli mi o kızdığın şey…
Tutunduğun acıların mutluluğundan daha mı çok?
BIRAK, AFFET ve MUTLU OL!
CESARET ve AFFEDİCİLİK!
Tam olarak Regulus Kraliyet yıldızı(tutulma anının derecesinde) talebine cevap…
İnan bana!
Ödülün çok büyük olacak!
Sağlık, para, kariyer, başarı, mutluluk, aşk, sevgi…
Seç, beğen, al…
Parlat kendini…
Parlat kaderini…
İşte fırsat ellerinde…
TUTULMA ANI HARİTASI’nı inceleyelim ne diyor?
Tutulma anında Koç Burcu yükseliyor… Heyecan, atraksiyon, girişim, hareket enerjisi ziyadesiyle yükseliyor. Cesaret gerektiren konularda aradığınız gücü içinizde bulacaksınız. Güç doğru ellerde doğru kullanılırsa kişinin gelişimine yardımcı olur. Eğer kötüye kullanırsanız her zaman felaket olur ama inanın bu tutulma GÜCÜN KÖTÜYE KULLANIMI olduğu takdirde dersini hayat sahnesinden sonsuza kadar silinme gibi bir etkiyle açığa çıkartacaktır. Dikkat edin! Kötü davranış, kin, nefret ve öfkeden elinizden geldiğince uzak durmaya çalışın. Sonuçları her zamankinden daha ağır bedeller ödettirebilir. Uranüs gezegeni ANİ gelişmelere işaret ediyor.
Yükselen yöneticisi Mars/KAD kavuşumuyla dikkat çekici bir enerjiyi ortaya çıkartıyor. PARLAMAK hem de öyle böyle değil KADERSEL bir GÜCÜN açığa çıkışı söz konusu olacaktır. Hani HAK TECELLİ etti denecek cinsten olaylar ardı ardına yaşanmaya başlayacaktır.
AFFET + CESARET GÖSTER= PARLA
İlerleyen süreçlerde 4-6 aylık bir döngüde olaylar vuku bulurken 2 yıllık etkiler açığa çıkacaktır.
Tutulma haritanın 5.evinde gerçekleşiyor. Sanat, yaratıcılık, beceri, çocuklar, yeni nesil, bebekler kimbilir hayat mekanizmasını değiştirecek bir kişinin doğumuna bile işaret ediyor olabilir. Çok önemli bir etkileşim var.
Hayat sahnesinde başrole geçmenizin zamanı geldi. Çünkü kral ve kraliçe olmayı uzun süredir bekliyorsunuz. İşte tam bu noktada ruhunuz kalpten sizi destekliyor.
Gökyüzünde kocaman bir ateş üçgeni oluşuyor…
Özetle: HAREKET BEREKETTİR…
Merkür Gerilemesi duruma eşlik ediyor. Ne demek bu?
Çok basit.
Geçmişinizden gelen kibir, ego ve kurban rol modelini artık bırakıyorsunuz. Geçmiş hesaplar kapanıyor. Yeni ve parlak bir yaşam planı için kalbinizin kapılarını açmanız gerekiyor. Mutlulukla, afiyetle, güzellikle…
Kollektif düzlemde neler oluyor?
Dünya çapında özellikle Amerika menşeyli ciddi gelişmeler yaşanabilir.
Önemli bir otorite figürü ya da sahne yıldızı hayatını kaybedebilir.
Çocuklar ve eğitim konularında önemli yasal değişiklikler yaşanabilir.
Doğal felaketler yaşanabilir.
Ülkelerarası güç savaşları, sürtüşmeler yaşanabilir.
Burçlara Göre Neler Olur?
Koç: Hayattan keyif alacağınız, içinizdeki çocukla tanışacağınız zamanlar başladı. Çocuk bekliyorsanız sürpriz bir haber almanız mümkündür. Yalnızsanız hayatınızın aşkıyla tanışmanız söz konusu olabilir hatta 2 sene içinde bir evlilikle sonuçlanacak çok mutlu olacağınız birisi olma ihtimali çok yüksek. Sahne önüne çıkma, kendini gösterme ve hayatın hediyelerini kabul etme zamanı başladı.
Boğa: Ev, emlak, arsa alım- satımı yapabilirsiniz. Bu süreçte aileniz, anne-babanızla ilgili yaşanılan olumsuz süreçlerin son bulduğuna şahit olursunuz. Hayatınızda köklü değişiklik yapacağınız etkiler ortaya çıkacaktır. Hem kariyer hem aile hayatınız dengeye gelecek. Siz bile bu yeni size şaşıracaksınız. Sonsuz olasılıklar evreninde mutluluğa koşuyorsunuz; hayırlı olsun…
İkizler: İletişim becerileriniz en üst seviyeye çıkıyor. Sizi hem ruhsal hem çevresel manada geliştirecek bir eğitime başlayabilirsiniz. Düşünme biçiminizde varolan yanlışlar yerini doğru seçimlere, sağlıklı düşüncelere bırakıyor. Çevrenizden maksimum seviyede destek geliyor. Geçmişin baskısından; geleceğin korkusundan uzaklaşarak; yeniye doğru ilerleyeceğiniz bir sürece girdiniz…
Yengeç: Maddi konularda hayatınızda olumlu anlamda değişimler başlıyor. Yeteneklerinizin farkına varmak, başarılı olacağınız konulara yönelmek ve maddi birikim elde etmek için karşınıza fırsatlar çıkacaktır. Yatırımlık eşya ya da mal almanız mümkündür. Sahip olduğunuz herşey gelecekteki mutluluğunuza daha büyük mutluluk nedenleri katacaktır… Hep mutlu olun…
Aslan: Fiziksel ve ruhsal büyük bir değişim sürecine giriyorsunuz. Kariyer ve ilişkiler düzleminde çok önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Herkesin kaderinin değiştiği zamanlar vardır. Hem de evren sürpriz paketlerini hazırlamış bekliyor. Mutluluk, başarı, şifa ve huzur her anlamda sizinle olacak…
Başak: İçe dönme, beklenmeyeni bekleme ve mucize zamanları… Uzun süredir dost görünen düşmanlar, beklenmeyen aksiliklerle uğraştınız fakat her daim böyle gitmez. Arınmaya devam.. Herşey muhteşem bir hale dönüyor! Dolayısıyla hayatınızda bir dönem ciddi anlamda noktalanıyor. Özetle diyebilirim ki; ne isterseniz olacak; hastalara şifa; sağlıklılara sonsuz başarı ve mutluluk… Evrenden seç, beğen, al…
Terazi: Hayallerin şansla buluştuğu, sonsuz hediyelere boğulduğunuz bir döneme hoş geldiniz. Sonsuz olasılıklar evreninde isteklerinize bir nefes uzaktasınız ve şimdi emeklerinizin karşılığını alarak yolunuza gülerek devam ediyorsunuz. Hayal edin olsun, isteyin gerçekleşsin!
Akrep: Kaderinizin değiştiği, geçmişinizin tozlu sayfalarını geride bıraktığınız çok güzel bir dönem başlıyor. İş arayanların iş bulduğu, kariyer hedeflerinin gerçekleştiği ve bolca başarı ve mutluluk dolu bir döneme girdiniz. Herşey istediğiniz daha muhteşem olabilir mi? Kesinlikle!
Yay: İnanç gerçekleri değiştirir mi? Sağlam bir irade olasılıklar dahilinde bir inançla birleştiğinde ortaya muhteşem sonuçlar çıkar. Uzun süredir hayalini kurduğunuz eğitime başlayabilir, mesleğinizde terfi edebilirsiniz. Bu süreçte ilahi irade sizi hep bir adım ileriye itekleyecek… Hazır olun! Şans sizden yana…
Oğlak: Beklenmeyen yerlerden maddi ve manevi destek gelecektir. Hayatınızın size kriz yaratan süreçleri artık son buluyor. Fiziksel ve ruhsal arınma, şifalanma ve dönüşüm bu süreçte sizi yepyeni bir insan haline getirecektir. Bu süreçte etrafınızda size destek olmak isteyecek birçok kişi bulacaksınız. Sağlık problemi olanlar özellikle önümüzdeki 6 ay içinde şifa bulacaklar.  Hem maddi hem manevi kazançlı çıkacağınız etkiler altındasınız!
Kova: Evlilik, ortaklık ve ticari konularda önemli değişimler yaşanması söz konusu olabilir. Bekarlar evlenebilir, yalnızlar aşık olabilir daha ne olsun… İşle ilgili ise; yepyeni bir işe adım atabilirsiniz. Sadece artık bağımlılık haline dönüşmüş kişi, olay ve durumları arkanızda bırakmayı bilin! Arkanızda kalan geçmişin karanlık hayaletlerine selam ederek; geleceğe doğru gülümseyerek yürüyün. Orada mutlu olacağınız çok fazla şeyle karşılacaksınız…
Balık: Gündelik olarak sürekli koşturma halindesiniz… Canınız sıkkın ve artık biraz nefes almak istiyorsunuz. İşte tam zamanı geldi. İş ve çalışma hayatınızın günlük rutinlerinde size destek olacak kişiler karşınıza çıkıyor. Sağlığınızla ilgili sorunlar varsa şifa buluyor. Bu süreçte nefes, yoga, meditasyon, namaz vs… manevi ve fiziksel düzlemde size arındırıp şifa verecek konulara yönelmenizi öneririm. İş açmayı düşünüyorsanız, sektör değiştireceksiniz ve tabi iş arıyorsanız her anlamda başarı, mutluluk ve afiyet sizinle olacak…
Şimdi tam zamanı!
Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…
En güzele emanet olun,
Güçlü Metin
Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:
Tel: 05325117166