8 Nisan 2016 Cuma

YENİAY KOÇ'TA: HAYALLER ve GERÇEKLER


Koç Burcu’nda gerçekleşen YENİAY enerjisi taptaze başlangıçlar, sürpriz haberler ve hayatlarımızda geri dönüşümsüz yeni bir sürece gireceğimizin sinyallerini veriyor. Yeniay zamanları bir evrenin sonu yeni bir dönemin başlangıcı gibidir.

Yeniay enerjisinin ÖNCÜ nitelikte gerçekleşmesi olayların ANİ gelişimine işaret ediyor. Düşünmeden, ölçmeden, tartmadan sadece AKIŞTA kalmanın önemini gösteriyor. Ateş elementi niteliğiyle ise; FEVRİ ve HIZLI enerjinin altı bir kez daha çiziliyor.

Bu yeniay enerjisini şöyle tanımlamak mümkündür.

“Çok hızlı giden bir yarış arabasının içindesiniz; frenleriniz patlamış ve karşınızda duvar var!”

İşte bu tarz durumlarda tevekkül ve teslimiyet halinin yanında hızlı karar alma, pratik davranma, olayları soğukkanlı bir şekilde yürütebilme becerisi geliştirmeniz gerekmektedir.

SERÜVEN BAŞLADI…

HAYAL ve GERÇEĞİN sınırları değişiyor…

HOŞGELDİNİZ GERÇEK HAYATA!

İman edip imanın gereğini uygulayanlar ise, Rableri olan Esma bileşiminin elvermesi sonucu, içinde sonsuza dek yaşamak üzere, altlarından nehirler akan cennetlere dahil edilmişlerdir… Onların orada birbirlerine hitabı “SELAM”dır. (İbrahiym/23)

Yeniay’ın gerçekleştiği anın haritasında Aslan Burcu yükseliyor. Aslan Burcu, Güneş gezegeni tarafından yönetilir. Zira “Kendini Bilen Rabb’ini Bilir” misali kimlik, benlik, kişilik; tam anlamıyla BEN kavramına karşılık gelir.

Hayal ve Gerçek’in sınırları keskin çizgilerle birbirinden ayrılır. Sağlıklı davranış, bilinçli hareket edecek anlayış sistemi ortaya çıkar.

HAYY- KAYYUM-MÜRİD

Sonsuz anlayışın sınırlı idraklerimizde ortaya çıkan NUR kuvvesiyle bir devir, bir anlayış ya da bir davranış sistemine son verebiliriz. Bu hayrımıza gerçekleşecek bir sürece işaret ediyor.

BİLİNÇ-FARKINDALIK

Yükselen yöneticisi GÜNEŞ ve YENİAY kavuşumunun 9.evdeki yerleşimi İNANÇ ve DÜŞÜNCE sisteminin ÖZGÜR bir anlayışa doğru evrilmesi olarak yorumlanabilir. Bize yabancı, ayrı ve uzak gelen her türlü konu, durum, kişi ve olayı daha çabuk kabul edebilir hale dönüşebiliriz.

Satürn desteğiyle KALICI olacak bir anlayışa ilerlemek, hayata bakışımızı ciddi bir çerçeveye oturtmak daha kolay olacaktır.

“Allah çocuk edindi” diyenleri de uyarmak için. (Kehf/4)

9.ev ŞİRK anlayışının içerisinde SAİD mi ŞAKİ mi olduğunuz? sorularını yanıtladığı için ARADAN KENDİNİ ÇEKEREK YARADAN’IN ZUHUR ETMESİ’ni sağlayacaktır.

ALLAH ile aramıza koyduğumuz ZAN PERDELERİ ortadan kalkabilir. Bu muhteşem bir sistemin sadece tek bir anlayışla açığa çıktığını gösteriyor. Sonsuz NUR’UL ALA NUR!

Çocuk sahibi olmak MUSAVVİR kuvvesinin insanda fiziki kavramda zuhur etmesidir. En ilkel YARATMA güdüsünün aşikar olmasıdır. Bu sebeple herkes ÖZ anlayışta çocuk sahibi olmak, hayata bir İZ bırakmak arzusundadır.

İşte tam bu kavramdan yola çıkara insanın DÜŞÜNCE, İNANÇ VE ANLAYIŞ sistemlerinde YENİ bir ÇOCUK sahibi olması misali YEPYENİ bir FARKINDALIK açığa çıkartmasına olanak tanıyacak olay, durum ve kişiler hayatlarında açığa çıkabilir.

Geçmişin çapraşık, karışık ve gölgeli yollarından geleceğin bilinmezlerine doğru seyrüsefer başladı… Son birkaç adım var… İSTEYENE, TALEP EDENE!!!

İstanbul gibi karışık, karmaşık ve heyecan dolu,

Bir dönemin sonu,

Her SON gibi NEFES,

Yeni hayat; HAYALLER ve GERÇEKLER…

Ülkemizin ŞİRON gezegeni üzerinde meydana gelen bu YENİAY ciddi olayların habercisi niteliğinde olabilir. Zira yönetim sistemi içinde gerçekleşecek karmaşa; asker, polis ve toplumsal olayların patlak vermesine sebebiyet verebilir. Toplumsal olarak atalarımızdan getirdiğimiz savaşçı ruhun izdüşümlerini hayatlarımızda görebiliriz.

FİZİKSEL savaşın yerini FİKİR savaşlarının aldığını gözlemlediğimiz bu süreçte aslında fiziksel şiddete temayül edilmesinin en büyük sebebi geçmişte yaşamış olduğumuz “göçebe” toplumun getirileri olarak yorumlanabilir. Anlamak gereken ise; fiziksel saldırının ilkel ve çağdışı olduğu; düşünsel tartışmanın “orta noktada” bir ÇÖZÜM ürettiğini bilebilmektir. BEN, SEN, O anlayışından “BİZ” anlayışına acilen geçmektir. BARIŞ, HUZUR VE MUTLULUK hep yanımızda olsun… Maalesef bu süreç biraz sancılı…

Aşağıdaki çalışmalara  15 gün boyunca içinizden geldiği sayıda burç ve yükselen burcunuza göre devam edebilirsiniz...

Koç Burcu: Ya Hayy Ya Kayyum Ya Hadi

Boğa Burcu: Ya Vedud Ya Nur Ya Rahim

İkizler Burcu: Ya Kelam Ya Mürid Ya Vekil

Yengeç Burcu: Ya Rahman Ya Rahim Ya Mürid

Aslan Burcu: Ya Selam Ya Nur Ya Celil

Başak Burcu: Ya Musavvir Ya Fettah Ya Basıt

Terazi Burcu: Ya Latif Ya Vekil Ya Vedud

Akrep Burcu: Ya Halim Ya Nur Ya Latif

Yay Burcu: Ya Alim Ya Kerim Ya Halim

Oğlak Burcu: Ya Azim Ya Vedud Ya Nur

Kova Burcu: Ya Mürid Ya Vekil Ya Hadi

Balık Burcu: Ya Reşiyd Ya Vedud Ya Fettah

Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.

Sevgiler,

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:


Tel: 05325117166