9 Şubat 2016 Salı

YENİAY KOVA'DA: SIFIR MASUMİYET

Yeniay Dönemleri hayatlarımızda yepyeni başlangıçlar yaptığımız zamanlardır. Çok özel enerjilere sahip bir Yeniay Dönemi'ne girdiğimizi söyleyebilirim zira rutin kalıplarım ve sıradanlığın gölgelediği bir hayat yaşıyorsanız hazır olun bazı kalıplar geri dönüşümsüz bir şekilde değişecektir.

Kova Burcu sabit nitelikte ve hava enerjisinde bir burç olduğundan Yapacağımız başlangıçlar Kalıcı ve ileriye dönük hayatlarımıza imza atacak tarzda olabilir. Hava enerjisi yayılan, herkes Tarafından bilinen ve Çokça konuşulacak durumların yaşanacağını Açıkça gösteriyor.

Yeniay An haritasını inceleme altına aldığımızda birlik, bütünlük ve kollektif paylaşımların artacağı etkiler altında olduğumuzu söylüyor. Hepimizin hayatında yaşadığımız sıkıntılı süreçlerde Kurtarıcı kıvamında özü sözü bir kişiler Hızır misali yetişirler. İşte tamda bu zamanda uzanan eli tutmak, yardımı kabul etmek aslında uzanan elin sahibinin Allah olduğunu bilerek gurur ve kibir gibi Firavunvari davranışlardan uzaklaşmak çok önem arz edecektir.

Cüz-i İrade'ni kullan!

Başarabilirsiniz! 

Sadece bakma; görmeyi dene!

Yükselen derecesi Aslan olan Yeniay zamanının Nur ve Mü'min kuvvetleri yoğun olarak yaşanacağından dairenin merkezindeki noktayı İDRAK ve KABULE geçmek Önemlidir. Anlayış sisteminizi BEN anlayışından BİZ paylaşımına çıkarttığınız anda Yeniay size Şifalı kollarını açacaktır.

İman yoksa açılım maalesef çok yavaşalaycaktır!

Şükredecek çok şeye sahipken Şükür kolaydır; kaybettiklerinize HAMD etmek ise Kulluğun mertebesidir!

Aşk ile başlayacağınız Herşey Aşka yüzünü dönecektir.

Hakkında ihtilaf ettikleri şeyi kendilerine açıklasın ve hakikat bilgisini inkâr edenler kendilerinin yalancılar olduklarını bilsin diye (her ölümü tadanı bâ'sedecektir) 
-Nahl Suresi; 16; 39-

Parasal konularda sıkıntı çeken Kişilerin ciddi bir şekilde rahatlayacağını düşündüğüm bir Yeniay dönemindeyiz. 

Yaratıcı, özgür ve faydalı fikirlerinizi Dünya'yla paylaşma zamanı geldi!

Muhammedi Kanal enerjisi çok yüksek olduğundan Hz.Muhammed SAV'a çok fazla salavat getirmeniz çok Önem arz ediyor.

Sıfır masumiyetin kol gezdiği Çağ'ın karanlık süreçlerinden geçerken bonus değerinde 27 günlük evrenin bu hediye paketini mutlaka değerlendirelim!!!

Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.

Sevgiler,

Güçlü Metin