20 Mart 2015 Cuma

GÜNEŞ TUTULMASI BALIK’TA:TECELLİ

Sonsuz MERHAMET kaynağı tecelli etmeye başladı geceden gündüze doğru…
Bir devrin sonu bir RAHMAN ve RAHİM olan RAUF’un günleri başladı…
Ağlamak şifadır bünyeye, kirini, pasını, tortunu atarsın atarsın dışarı…

29 derece Balık Burcu’nda gerçekleşen Güneş Tutulması Öz bilincimize varmaya engel olan NEFSANİYET perdesini ortadan kaldıracak. Balık Burcu enerji MUHAMMEDİ KANALI aktive ederek insanlığa sonsuz RAHMET ve BEREKETİNİ yollayacaktır. Nereden baktığınız ve nasıl bir idrak şuurunda olduğunuz çok önemli zira meyvesini ektiğiniz tohumlar yeşermeye başlayacak(!)
SU bu evrede çok önem arz edecek… Hepimiz bir damla su’da yaratıldığımıza, vücudumuzun %70 su olduğuna göre enerji frekansları suyun aldığı komutlara göre yoğun bir değişim göstermeye başlayacaktır. Zira Balık Burcu hem su grubu bir burç olması hem de NEPTÜN tarafından(mitolojik olarak SULAR TANRISI) yönetildiğinden bireysel bazda genetik kodlarımızın işlendiği ilk su tanesi olarak yaratılan Hz.İNSAN’ın genetik kodlarında ciddi bir DÖNÜŞÜM yaşanacağı kaçınılmazdır. 

Balık Burcu enerjisi peygamberlerin burcu olduğuna göre bünyemizde varolan HALİFE olma ŞUUR ve BİLİNCİ açığa çıkacaktır. Bol su tüketmek bu evrede ve bundan sonrasında çok önem arz ediyor.
Rüyalar kanalı aktive olmaya başlayacağı, bilinçaltı konuların yine bireysel idrak ve şuur ölçüsünde açığa çıkması sayesinde SEZGİSEL FARKINDALIK bilincimiz ortaya çıkacaktır. Görülen rüyalar, hisler hayat rotamızda bizlere yol haritası olacaktır. Güneş Tutulması’nın Balık enerjisinde gerçekleşmesi sayesinde bilinçaltı sorunların çözümü gerçekleşecektir. Bu dönemde terapi almak, psikolojik sorunların çözümlenmesi ve devası olmadığını düşündüğünüz hastalıkların MUCİZEVİ bir şekilde iyileştiğine şahit olabilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında TUTULMA AN HARİTASI’nın neler anlattığını inceleyelim;
Tutulma Anı’nda yükselen burcun YENGEÇ olması ailevi, duygusal, vatan, millet temalarının çok vurgulanacağını gösteriyor. Duygusal Savunma mekanizmaları, yukarda bahsettiğim temalarda ŞİFALANMA olacaktır. Çünkü yükselen yöneticisi Ay ve Güneş kavuşum halinde hem de 29 derecede.. Bu etki bir DÖNEMİN SONUNA işaret ediyor. Dünyasal olan BİLİNCİN sonu; BİLİNÇSİZLİĞİN BİLİNCİNE yani TEKLİK bilincine geçişin ilk adımları atılıyor. Hiçbirşey eskisi gibi olmayacak! Zira Hz.İsa’nın 12.ev ve Balık enerjisiyle olan yakınlığı İSEVİ bir FARKINDALIK seviyesinin açığa çıkışını müjdeliyor. Merhametle sevginin yarattığı İYİLEŞTİRME ve MUCİZE OLAYLAR ruhlarımıza NEFES olacak. Maddesel olanı anlamak için Manevi yani Batıni Alemi’n kapıları açılacak. Görülmeyeni görmeye, anlamaya ve idrak etmeye başlayacağız. Ruhsal olarak GELİŞİM sağlamış kişiler ACI çekmeden İZLEMEDE kalacaklar. Fakat RUHSAL FARKINDALIK tecrübe etmemiş, anlayışı maddesel ve Dünyasal boyutta kalmış kişiler farkındalık seviyeleri ölçüsünde RUHSAL SARSINTILAR aracılığıyla bu bilince çekilecekler. Aslında KAÇIŞ yok; Güneş Tutulmaları tamamen KADERSEL temaları işletir. Cüz-i İrade bu noktada FARKINDALIK ÖLÇÜSÜNDE çalışır.

Tutulmanın gerçekleştiği 10.ev alanı direkt olarak HEDEFLER konusunu irdeler. Hayatlarımızda bilinçsiz olarak saptadığımız HEDEFLER ve AMAÇLAR eğer ki BİREYSELLİK anlayışınızı Muhammedi Kanal’dan uzağa almışsa 29 derece Balık’la birlikte sarsılarak Koç Burcu’nda size yeni bir kimlik, yeni bir hayat ve yeni bir gerçeklik sunacaktır. Hayırlara vesile olacak, KORKMAYIN sadece İMAN EDİN!

Ülke genelinde ele alırsak;
Yönetici pozisyonunda olan kişilerin sorunlar yaşaması, kayıplarla gündeme gelmeleri söz konusu olabilir.
Otorite konumunda olan kişilerin ciddi sağlık problemleri hatta kayıp haberlerini duyabiliriz.
İlaç sektöründe önemli gelişmeler olabileceği gibi yeni keşfedilecek bir ürün şifalandırıcı etkileriyle fayda sağlayabilir.
Finansal anlamda ülkece ciddi bir sıkıntı yaşamak olasıdır. Zira ürünlerin yağışlar yüzünden kaybedilmesi söz konusu.
Aşırı yağış, sel felaketleri, denizle, suyla, kaynaklarla ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Bu noktada ülke genelinde sıkıntılı bir dönem yaşanması olasıdır.
Huzurevleri, cezaevleri, hastane ve şifahaneler alanında önemli gelişmeler meydana gelebilir.

Genel anlamda KARANLIK bir tablo çizmeyi sevmiyorum. Zira İNSAN BİLİNCİ her türlü karanlığı aşabilecek donanım ve yeteneğe sahiptir. En önemlisi her daim söylediğim gibi Güneş Tutulması bir dönemin bitişi ve yeni bir dönemin başlamasına sebep olacaktır.

Büyük değişim ve dönüşüm dönemindeyiz hem bireysel hem ülke hem Dünya olarak; MUHAMMEDİ KANAL’a TECELLİ ediyoruz…

Doğal afetler, kitlesel olaylar ve bireysel hayatlarımızda TECELLİ eden tüm durumlara EYVALLAH demek lazım…

Rabb’e sığınmak TEK ÇARE…

Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.
Sevgiler,
Güçlü Metin

                          guclumetinleastroloji@gmail.com
                          guclumetinleastroloji.blogspot.com.tr
                          facebook.com/guclumtn
                          twitter.com/guclumetinn

                          instawebgram.com/i/guclumetin