6 Kasım 2014 Perşembe

DOLUNAY BOĞA’DA:HERŞEY BEN’İM’


7 Kasım 00.22’de Boğa Burcu’nda gerçekleşen Dolunay etkisiyle EDER-DEĞER dengeleri hizaya gelecektir. BEN’e ek olan İM’in Dünya zevklerine olan ilgisini anlamak faydalı anlıyor olacağız. Dolunay’ın gerçekleştiği AN’ın haritasında Aslan Burcu yükseliyor. Gösteriş, şaşa, dünyalık zevkler, bencillik şuurunu varlığın SADE olan TOPRAĞI’na sermenin huzur ve güvenliğine emanet edebiliriz. Huzur ve Emniyet’in tanıdık, hareketsiz ve heyecansız tarafında NEFES’e arkamızı döneriz. Huzuru sağlayacak koşulların kaynağı TESLİMİYET’tir. Biz teslim ve teslimiyet arasında kafa karışıklığı yaşarız. Bu sebeple hareket etmeden OL’mayı bilmeden OL’maya ayna oluruz.

Dolunay’ın gerçekleştiği 9.evde İMANA İMAN ederek ASL’OL’AN TESLİMİYET anlayışını güvensizliğin güvenli sularında En Güzele Emanetim Ya Hu nidalarıyla idrak ederiz. Kaderi Zaman anlayışında gerçek bir İDRAK ve ŞUUR anlayışıyla BIRAKMAK; aslında sahip olmadığın gerçeğiyle yüzleşmene sebep olacaktır. DÜNYA HAYATI mı? AHİRET mi? 3.evdeki Güneş/Venüs kavuşumuna DÜŞÜNCEDEN FİKRE; FİKİRDEN ALGIYA uzanan kocaman bir İMAN FARKINDALIĞI meşalesini tutuşturacaktır.

‘PARA KÖTÜ’, ‘BEN PARA SAHİBİ OLAMAM’, ‘PARA KAZANMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞMAM LAZIM’ ya da ‘ZENGİN OLMAK DÜRÜST YOLLA OLMAZ’ gibi düşüncelerin yanlışlığını size göstermeye çalışacak etkiler var. Zira PARA bir ENERJİ’dir. Eskiden para yoktu! İnsanlar, hizmetleri karşılığı gıda alış-verişinde bulunurdu. Sonra Demir ve Altın para olarak kullanıldı ve en son hala KAĞIT ‘PARA’ olarak kullanılıyor. Kağıt? Ağaçtan elde edilir ve en ilginçtir TOPRAK, Boğa Burcu’yla DOĞRUDAN İLİŞKİLİDİR!

PARA ve MADDİYATLA olan İLİŞKİNİZİ gözden geçirme zamanı geldi!!!

Dolunay’ın yönetici gezegeni Venüs Akrep Burcu’nda yerleşerek risk, hareket ve eyleme olan uzaklığımızı açıkça gözler önüne seriyor. Sahip olduklarımı KAYBEDERİM korkusuyla hareket etmek, HERŞEYİN SAHİBİ olan ALLAH’ın kayıp sınavlarıyla tek sahibin O olduğu esasına işaret ediyor.

An haritası gerçekçi bir hedef ya da inanca dayanmayan EVLİLİK, İLİŞKİ ya da TİCARİ ortaklıkların biteceğini gösteriyor. Para biriktirmek, değerlendirmek ve yatırıma dönüştürmek açısından çok uygun etkiler olması yanında sabit yıldızların etkisiyle SABIR ve KARARLILIK devamlılık, stabilite ve güvenlik alanını YENİDEN oluşturmak için çok uygun enerjiler taşıdığını gösteriyor.

KAYIPLARA takılmadan İLERİYE doğru İMAN ve İNANÇLA hareket edin,

Para’nın bir enerji olduğunu SİZİN fikir ve düşüncelerinize göre şekilleneceğini bilin.

“Hiç kuşkusuz, zenginlik veren de O’dur, nimete boğan da…”

Necm Suresi 53:48

 

 
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim

Sevgiler,

Güçlü Metin
 
 guclumetinleastroloji@gmail.com

  facebook.com/guclumtn

  twitter.com/guclumetinn
   
  instawebgram.com/i/guclumetin