15 Temmuz 2014 Salı

DUA PAKETLERİ’Nİ BURAKLARA YÜKLEYİN; RABB’E MİRAÇ ETSİN


Ay Balık Burcu’nda hareket ediyor… Evrensel sevgi, merhamet, fedakarlık ve soyut konular ön plana çıkacaktır. Kollektif akıldan süzülen bilgiler bilinçli zihinde süzülerek görünür hale gelen sonuçlar üretir. Soyut olan, görülmeyen ama BİLİYORUM dediğiniz her türlü konuyu hayat alanımızda var ederiz. Bilinçaltının derinliklerinde arınma, şifa ve temizlenme için uygun etkiler vardır. Rabbin ŞAFİ esmasının aşikar olduğu aynı zamanda NUR esmasına TECELLİ ettiği durum ve koşullar aşikar olmaya başlar… Tüm esmaları, isimleri varlığında barındıran Balık Burcu enerjisi ‘ÖZEL’ bir titreşim yayar. Ayaklar, ayak parmakları hassasiyet kazanır. Bağımlılık yaratan her türlü şeyden uzak durmakta fayda vardır. Karbonhidrat tüketiminde temkinli olmakta fayda vardır. Zira kilo alımına müsait etkiler ortaya çıkar. Glutensiz karbonhidrat veya yararlı tahıl tüketimi önerilir.

Ay/Merkür 120’lik açısı iletişim konularında olumlu etkileri devreye sokacaktır. Balık/Yengeç aksı sezgisel davranışa müsait enerjiler yaratarak Rabb’in kalbimize ektiği tohumları ÖZ’den Söz’e aktarmamıza yardımcı olacaktır. Toplantı, görüşme, pazarlama, iş başvuruları için müsait etkiler mevcuttur. Ailenizle ilgilenmek, kırgın olduğunuz kişilerle iletişime geçmek için Gaffur olan Rabb’in Tevvab kuvvesini aktif hale getirecektir. Küs olduğunuz biriyle Allah’ın rızası için Nefsi yenerek barışmak hem bu Dünya’da hem Ahiret’te pek çok şeyin rahat akmasını engelleyen durumların ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Ay/Neptün kavuşum etkisiyle Rabb’in DUA KAPILARI sonuna kadar açılıyor. Rahmet sahibi Vedud olan Rabb’in sonsuz kaynağından damla damla duaları AŞK’a iletecek Burak’lar yeryüzüne iniyor. İsteklerinizi, dileklerinizi DUA PAKETLERİ’ni BURAKLARI’YLA RABB’in MİRAÇ’ına ulaştırabilirsiniz.

FAKAT İŞİN BİR SIRRI VAR!

Bugün yazıyı okuyan herkesin mutlaka sadaka mahiyetinde bir iyilik yapması gerekiyor. Belki sevdiğiniz bir dosta gülümsemek, evinizin yada işyerinizin önüne sokak hayvanlarına bir kap su koymak belki de yaşlı birini karşıdan karşıya geçirmek… Belki de imkanınız ölçüsünde ihtiyaç sahibi birine yardım elinizi maddi-manevi uzatabilirsiniz! Hiçbirini yapamazsanız tanımadığınız biri için gönülden AŞK’la DUA EDİN!... Uzanan el sizin eliniz değil; Rabb’in Siz’den aşikar oluşudur! En güzel dua, en güzel zikir, en güzel aşk; ihtiyaç sahibi birini mutlu etmektir…

Ay/Pluton 60’lık açısı ruhsal olarak içsel gücümüzü açığa çıkartan muazzam bir enerji açığa çıkartacaktır. Balık/Oğlak aksı GEÇMİŞİ GERİDE BIRAKARAK YENİ BİR HAYATI RABB’İN MUSAVVİR KALEMİYLE ŞEKİLLENDİRİREK VEDUD OL’AN’ AŞK’IYLA YENİDEN İNŞA ETMEMİZE  yardımcı olacak kaynakları açığa çıkartacaktır.

Güzel peygamberim Hz.Muhammed’in Aşk’ıyla Selam Ol’sun…

‘Subhanallahi ve Bihamdihi’ zikriyle tertemiz olalım…

Temiz olan Hz. İnsan’ın üstü başı kirlenmiş çocuk misali kiri pası gitsin…

Gönül Aşk’ı La İlahe İllalallah Muhammeden Resullulah de’sin…

Elif, Lam, Mim…

 

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim

Sevgiler,
https://twitter.com/guclumetinn

 

Ahmed Hulusi’nin Kuran-ı Kerim Meali’ni aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz


‘Dua ve Zikir’ hakkında detaylı bilgi için