17 Haziran 2014 Salı

KERİMULLAH KABESİ’NDE SIRATA’L MÜSTAKİM ÜZERE


Ay halen Kova Burcu’nda hareket ediyor… Sıradışı, farklı ve egzantirik düşünme biçimlerini hayata geçirmek için uygun etkiler var. Denenmiş yolların aksine denenmemiş, alternatif yollar bulabilir, hayatımızda fark yaratabiliriz. Çözüm bulma zamanlarıdır. Ay Kova’da hareket geçme tarzı hem birlikte hem bireyseldir. Bu etkileşim insanlığa fayda sağlayacak fikirlerin hayata geçirilmesi için uygun etkiler yaratır. Bilimsel düşünme metodları yaratılabilir. Özgürlük önem kazanır. Özgürlüğümüzü kısıtlayan durum ve koşulları aşabilecek farklı fikirler geliştirebiliriz. Ayak baldırları, bilekler ve toplardamarlar, varis ve tüm dolaşım sistemi hassasiyet kazanacaktır. Faydalı yağları tüketmek için uygun etkiler var. Enginar, brokoli gibi gıdalar vücudunuza fayda sağlayacaktır.

Ay/Venüs 90’lık açısı ilişkilerde mücadele etkisi yaratacaktır. Kova/Boğa aksı sabit fikirli yaklaşımlara sebep olabilir. İlişkiler ve kazançlar noktasında zorlanma enerjisi yaratacaktır. Bu etkileşim Cebbar olan Rabb’in Vedud esmasını aktive edecektir. Yanlış anlamalar, materyalist yaklaşımlar ortaya çıkabilir. Zira maddi konularda mücadele etmekten vazgeçme noktasına gelebiliriz. Bu etkiyi Basıt olan Rabb’in Fettah enerjisiyle dengelemek mümkündür.

Ay/Güneş 120’lik açısı eril ve dişil enerjilerde dengelenme etkisi yaratacaktır. İkizler/Kova aksı bilgi, iletişim, ticaret konularında girişimde bulunmak için uygun etkiler yaratacaktır. Samed olan Allah’ın ezeli ve ebedi olmayan RAHMET yağmurları bolluk, bereket ve şifa enerjisini beraberinde getirecektir. Kalplerimizin rotasını Allah’a çevirmek için muazzam etkiler var. Kerimullah’ın Nur Kabesi’nin çiçekli bahçelerinde SIRATA’L MÜSTAKİM üzere dolaşmak, Gül kokan Muhammed(SAV)’in gülümsemesine nail olmak için salavat-ı şerif getirebilirsiniz. Talep, istek, dua ve manevi çalışmalar için uygun enerjiler var. Kuddüs olan Rabb’in Muğni ve Cami kuvveleri aşikar olacaktır.

Ay/Merkür 120’lik açısı iletişim, haberleşme ve ticari konularda faydalı etkileri beraberinde getirecektir. Yazışma, sözleşme, toplantılar için uygun enerjiler var. Elbette, Merkür Retro etkisini unutmadan hareket etmeliyiz! Kova/İkizler aksı Fettah esmasını aşikar ederek ruhsal açılımları fiziksel alemde tezahür ettirecektir. Zira bu etkileşimde beyin aktivasyonu yükseleceğinden DOĞRU KARAR ALMAK için uygun etkiler ortaya çıkacaktır. Zihinsel farkındalık esnasında MUSAVVİR kanalıyla açığa çıkan yaratıcı ve açılım sağlayıcı enerjilerin yardımıyla Batıni ve Zahiri manada açılımlar yaşamak mümkündür.

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.

Sevgiler,

Güçlü Metin