24 Nisan 2014 Perşembe

DUA KAPILARI AÇILDI SADECE ‘İSTEYİN’


Ay Balık Burcu’nda hareket ediyor… Evrensel sevgi, merhamet, fedakarlık ve soyut konular ön plana çıkacaktır. Kollektif akıldan süzülen bilgiler bilinçli zihinde süzülerek görünür hale gelen sonuçlar üretir. Soyut olan, görülmeyen ama BİLİYORUM dediğiniz her türlü konuyu hayat alanımızda var ederiz. Bilinçaltının derinliklerinde arınma, şifa ve temizlenme için uygun etkiler vardır. Rabbin ŞAFİ esmasının aşikar olduğu aynı zamanda NUR esmasına TECELLİ ettiği durum ve koşullar aşikar olmaya başlar… Tüm esmaları, isimleri varlığında barındıran Balık Burcu enerjisi ‘ÖZEL’ bir titreşim yayar. Ayaklar, ayak parmakları hassasiyet kazanır. Bağımlılık yaratan her türlü şeyden uzak durmakta fayda vardır. Karbonhidrat tüketiminde temkinli olmakta fayda vardır. Zira kilo alımına müsait etkiler ortaya çıkar. Glutensiz karbonhidrat veya yararlı tahıl tüketimi önerilir.

Ay/Merkür 60’lık açısı iletişim konularında destekleyici etkiler verecektir. Balık/Boğa aksı sabit, stabil, kararlı ve emin adımlar atacağımız görüşme, anlaşma, sözleşmeler yapabileceğimizi anlatıyor. Toplantı ve ticari anlaşmalarda sağlamcı davranabiliriz. Bu etkileşim ağırkanlı davranmaya sebep olabilir. Karlı yatırım yapacak olanaklar karşımıza çıkabilir. Arsa, arazi ve ev almak ayrıca ticari atılım yapmak için faydalıdır.

Ay/Güneş 60’lık açısı kariyer ve ticari faaliyet konularında destekleyici etkiler sunacaktır. Eril ve dişil enerjiler dengelenecektir. Rahman ve Rahim akışında ‘maddesel’ yaratım enerjisi ortaya çıkacaktır. Balık/Boğa aksı hayal ettiğiniz konuları gerçekleştirme yeteneği sunacaktır. Burada sorulması gereken soru ‘Ne kadar istiyorum?’ ve ‘Ne kadar emek ettim?’ Eğer sorunuza EVET yanıtı veriyorsanız hayalinizin gerçekleşmesi an meselesi fakat HAYIR yanıtı veriyorsanız HAREKETE GEÇME ve ALINTERİ dökme zamanıdır.

Akşam saatleri ve gecenin ilerleyen saatlerinde etkinleşecek Ay/Neptün kavuşum etkisiyle dua, zikir, ibadet ve manevi konulara yönelebilirsiniz. Bu ‘özel’ bir duruma işaret ediyor. Yenilenme, arınma ve temizlenme enerjisi Kuddüs, Fettah, Muğni ve Basıt enerjilerinin Musavvir kanalıyla aktive olacağını söylemek mümkün. İsteklerinizi HAYAL EDİN ve İMGELEYİN! Olmasını istediğiniz hayatın FİLM SENARYOSU’nu yazmaya başlayın. Nasıl mı?

1)      Olmasını istediğiniz hayat planında yapmak istediğiniz konulara ulaştığınızı hayal edin.

2)      Herşeyi tüm detayıyla hayal edin

3)      Ol’duğuna tüm kalbinizle inanın, hissedin.

4)      En önemli detay ise; BÜTÜNÜN HAYRINA dua edin!

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.

Sevgiler,

Güçlü Metin