27 Nisan 2017 Perşembe

BOĞA BURCU'NDA YENİAY: SON ve BAŞLANGIÇ

Yeniay zamanları hayatlarımızda taze başlangıçlar yapmak açısından önemlidir.Yeniay zamanlarını detaylı şekilde incelemek hayatlarımıza dair farkındalık kazanmamıza yeni dönemi, yeni anları doğru şekilde değerlendirmemize yardımcı olacaktır.
Yeniay saat 15.16’da Boğa Burcu’nda gerçekleşti.
Etkileri yaklaşık 21 gün boyunca devam edecektir.
Yeniay sabit nitelikte ve toprak enerjisinde olan Boğa Burcu’nda gerçekleştiğinden olayların akışı, hareket alanı ve niteliği ağır olacaktır.
Bu yeniay kalitesinde hayatınızda “özsevgi” kazanmak ziyadesiyle önem kazanacaktır.
Şimdi aşağıdaki sorular çerçevesinde hayatınızı düşünmenizi öneriyorum.
Dünya’ya olan bağlantım ekseninde hangi konular gündemimde?
Hangi konuları çok fazla konuşuyorum?
Sorun olarak gördüğüm ya da hedef koyduğum konular neler?
Neye çok üzülüyorum?
Hangi dünyevi mesele bende ciddi bir bağlanma duygusu yaratıyor?
Sevgi mi oluşturmak için hangi nesnel ve dünyevi konulara sırtımı yaslamış durumdayım?
Şimdi tüm bu soruların cevaplarını verdiyseniz gelin birlikte YENİAY AN HARİTASI’nı birlikte inceleyelim.
Yeniay an haritasında Başak Burcu yükseliyor. Başak “değişken” ve “toprak” enerjisinde olduğundan ortaya çıkan konuların yani önümüzdeki 21 günlük sürecin görünen yüzünde “pratik” ve “sonuç odaklı” davranmanın önemine vurgu yapıyor.
Mükemmeliyet takıntısı, herşeyi irdelemek ve detaylara aşırı takıntı sebebiyle “bütünü görmek”ten uzaklaşacağınız enerjiler açığa çıkacaktır. Ortaya çıkan konuları bütünsel ve objektif değerlendirmek önem kazanacaktır.
Yükselen yönetici Merkür rötar halinde olduğundan geçmişten gelen konuların önünüze geleceğini açıkça söylemek mümkündür. Hayatınızda halledemediğiniz, yarım bıraktığınız, aklınızın bir köşesinde tuttuğunuz herşey ayağınıza gelecektir.
Çözüm odaklı davranarak konuyu halletmenizi öneririm zira konuyu görmezden gelirseniz kocaman bir tekamül planı hazırlayarak karşınıza büyük bir sorun olarak çıkacaktır.
Peki konuyu nasıl çözebilirsiniz?
Merkür Koç burcunda rötar yaptığına göre düşünme biçiminizde “diliniz” yüzünden hataya düştüğünüz ya da yanlış karar aldığınız herşeyi gözden geçirmek AÇIK, NET bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor.
“SONDA SÖYLENECEK SÖZÜ BAŞTA SÖYLEYİN” enerjisini kullanmanızı öneririm!
Aslında hep aksi teklif edilmekle birlikte astrolojik bulgular dobra ve net bir dille konuya son noktayı koymak gerekliliğini vurguluyor.
Konular genelde;
Maddi, finansal, ticari düzlemde açığa çıkabilir. Risk alarak, olayların üzerine gitmenizi tavsiye ederim. Konuşulmayan herşey büyüyerek daha da sıkıntılı bir hal alabilir.
Merkür tasavvufi astrolojide “bağırsak beyinle” ilişkilendirilir. Dolayısıyla, dünyevi düzlemde çözülmesi gereken konuarı “kariyer” ve “davranış” düzleminde halletmek KADER PLANINIZA pozitif bir katkı sağlayacaktır.
Maddi düzlemde ŞANS, BOLLUK ve BEREKET enerjisini İLAHİ DÜZLEMDE hayatınıza getirecek bir enerji akışı var. Şimdi bu noktaya dikkat çekmek isterim. Çünkü ilişkiler düzleminde fedakarlık yaptığınız oranda REZZAK kuvvesi yani RIZK hayatınıza akacaktır.
Bu noktayı açacak olursak;
Sebepler noktasında alanın, verenin, olanın HAK tecellisi olduğunu bilmek beklemediğiniz RIZK kapılarını aralayacaktır. Bu noktaya dikkatinizi çekmek istiyorum. ALAN, ATAN hepsi O siz TESLİMİYETLE içinde ANLAYIŞ ve EVRENE tüm kapılarınızı açmalısınız.
Evlilik ve ilişkiler noktasında ciddi yol ayrımları yaşanabilir!
Karşınızdaki kişiyi görmek istediğiniz gibi değil OLDUĞU HALİYLE görmeye başlayacaksınız. Tüm zayıflıkları, acizlikleri ve çirkinlikleriyle aslında tecelli eden her halin sizin DÖNÜŞÜM ve DEĞİŞİMİNİZE katkı sağlayan bir senaryonun parçası olduğunu anlayacaksınız.
Anlamak isteyene ne mutlu!
Anlamak istemenizi öneririm zira bu anlayış hayatınızda muhteşem bir ŞİFA kazandıracaktır. Olanın arkasında gerçekleşen asıl mesajı aldığınız sahne kapanacaktır. Sınav farklı bir noktadan sizi olgunlaştırmaya devam edecektir.
Sırların açığa çıkma zamanı geldi!
Karşınızda size yalan söyleyen, saklı gizli işler karıştıran kişilerin her şeyinin ortaya çıktığını göreceksiniz. Yalan, riya, hile ve karanlık olan durumlar açığa çıkmaya başlayacak. Çünkü olaya üst merciden yani İLAHİ İRADE parmak basacak.
Herşeyin bir sonu vardır!
Ve unutmayın!
Her SON bir BAŞLANGIÇTIR!
Yeniay gerçekleştiği evde olayları tüm çıplaklığıyla ortaya çıkartacaktır. Hem 8. Hem 9.evi etkileyen bir yeniay enerjisi olduğundan ilahi düzlemde herşeyin açığa çıkacağı bireysel ve kollektif durumlara işaret ediyor.
Yolunda gitmeyen evlilikler sonlanabilir
Sorun yaşadığınız bir işten ayrılabilir
Maddi anlamda sizi zor duruma sokan konulara artık DUR diyebilirsiniz
Çünkü konu bir üst merciden destekle hale yola konuyor. Artık iradenize ekstra bir destek verecek evrensel enerjiler. Olayları kontrol etmeye çalışmadan akışa teslim olmanızı öneririm.
Duaların kabulünün yüksek olacağı etkiler var.
Ne istediğinize dikkat ediniz!
Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…
En güzele emanet olun,
Güçlü Metin
Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:

Tel: 05325117166