13 Mart 2017 Pazartesi

DOLUNAY BAŞAK'TA: ŞİFA SENDE

Dolunay zamanları olay, durum ve kişilerin hayatımızda görünür hale geldiği etkileri hayatlarımıza sokar. Yani iyi ya da kötü, olumlu ya da olumsuz, güzel ya da çirkin kavramlarının dolunay zamanlarıyla uzaktan ya da yakından alakası yoktur.
Başak Burcu’nda gerçekleşen dolunay “toprak” etkisinde olacağından bedensel ve dünyevi yararları olacağını söyleyebiliriz. Nasıl mı?
Uzun süredir sağlığınızla ilgili sıkıntı yaratan koşulları iyileştirme fırsatı yaratır
Bağımlılık yaratan bir ilişki, evlilik ve durumu “ya tamam ya devam” noktasında değerlendirecek psikolojik sağlamlığı getirir
Kilo probleminiz ya da beslenme bozukluğunuz varsa düzenler
Maddi konularda görmezden geldiğiniz tüm koşulları gerçekçi bir pencereden değerlendirme potansiyelinizi arttırarak kemerleri sıkmanızı sağlar
Birikim hesabı açtırmak, kenarınıza para koymak için sizi harekete geçirir
Bir iş yeriniz varsa yanınızda çalışanları düzenleme, şirketin koşullarını açık bir şekilde değerlendirme yoluna gitmenizi sağlar.
Siz bir yerde çalışıyorsanız birlikte çalıştığınız insanlarla sorun yaratan koşulları objektif değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz konularda kendi eksiklerinizi net şekilde görebilir ya da alternatif iş arayışına girebilirsiniz.
Alacak-verecek dengesi kurarak hayatınızda ekonomi yapmanızı sağlar
ANLADINIZ MI?
Anladığınızı sanıyorum!
Peki devam edelim öyleyse…
Başak Burcu’nda gerçekleşen dolunayın “değişken” nitelikte olması olay, durum ve kişilerin değişebilir koşulları beraberinde getireceğini gösterir. Yani yukarda saydığım tüm koşullar ve daha fazlasının zorlanmadan gerçekleşeceğini söylemek mümkün!
Elimden geldiğince detaylı şekilde anlatmaya çalışacağım.
Sağlık sorunlarınızla ilgili başvurduğunuz bir hastane ya da hekim doğru tedavi uygulamasıyla size şifa verecek yola aracılık edebilir
İlişki ya da evliliğinizde yıllar süren sıkıntı ve anlaşmazlığın temel sebebinde neler olduğunu tespit edebilirsiniz! Bu belki çok öncesinde bir durum üzerine çıkmış “güvensizlik” ya da sizin “memnuniyetsizlik” duygunuz olabilir. Evlilik ya da ilişkiyi “objektif” şekilde değerlendirmek, düzeltme şansı varsa düzeltmek veya durumdan gereken dersi çıkartarak yola devam etmek en doğru karar olacaktır.
Kilo probleminiz, fiziksel memnuniyetsizlik varsa beslenme uzmanına başvurmak, egzersiz yapmak için daha neden bekliyorsunuz? Hiç bir şey yapamıyorsanız ekmek ve şekeri çıkartın hayatınızdan. İradenize katkı sağlayan gezegensel enerjiler altındasınız.
Maddi yani parasal konularda koşulları görmek ne demek? Hemen açıklıyorum
Gelirinizin %10 kısmını birikim hesabınıza aktarabilirsiniz! O kısmı yok kabul edeceksiniz ve diyorum ki; bunu çok rahatlıkla yapabilirsiniz. Hadi bolluk ve bereketle Bismillah diyerek “niyet” koyun
İş ortamınızda sıkıntı yaratan koşulları iyileştirme yoluna gidebilirsiniz. Örneğin; hizmet ortamında eksik kaldığınız durumları tespit edin, insan kaynaklarına danışın. Ayrıca haksızlık olduğuna inanıyorsanız kendi haklarınızı savunun. Daha iyi bir işe girmeyi hedefleyerek nasıl bir iş başarısı, yeterlilik sağlamanız gerektiğini hedef koyarak belirleyin. Eminim sağlıklı bir sonuç elde edeceksiniz.
Tasavvufi açıdan açıklarsak?
İrade(Mürid)
Kuddüs(Arınma)
Rezzak(Rızkı veren)
Fettah(Açılım sağlayan)
Şafi(Şifa veren) esmalarını zikretmek değil; sebeplere takılarak unuttuğumuz için konuyu size açıklayarak anlatıyorum.
Konusu gelmişken etrafta bu kadar zikir, havas, dua, Hızır, mucize vs… gibi söylemler dönerken ben de birkaç öneride bulunmak isterim İLİM sıfatı gereğince… Çünkü ciddi bir bilgi kirliliği, hadsizlik söz konusu gözlemlediğim kadarıyla!
Zikir konusu ziyadesiyle hassas bir konudur. Sadece ehlinin önereceği bir durumdur.  O’da gerekirse(!) önereceğini söylemek isterim. Tekrar ediyorum hassas bir konu olduğundan ben zikir önerisi vermiyorum. Çünkü YENİLEN hükmü geldi; insanlar sözde değil; uygulama ve davranış olarak zikiri hayatlarına entegre etmeleri gerekiyor.
Örneğin;
Halim esması objektif düşünme, zan perdesinin kalkmasıyla ilgilidir.
Elbette belli koşulları doğru şekilde uyguladıktan sonra Halim esması okunabilir fakat Halim esması zikredip hala küfür, gerilim, sinirlilik devam ediyorsa yanlış olan bir durum olduğunu açıkça dile getirmek isterim.
Zikir nedir?
Dua nedir?
Nasıl yapılmalı?
 “Dua ve Zikir” konusunda detaylı bilgi elde etmek isteyenlere aşağıdaki linki okumalarını tavsiye ederim.  Bana çok fazla sorulduğu için tam da BAŞAK BURCU dolunayında sizlere İLİM konusunda sorulan sorulara net bir cevap niteliğinde aşağıdaki linki iletiyorum, değerlendirmek nasip olsun İnşaALLAH. Bundan sonrası okuyup, okumamak tamamen sizin insiyatifinizde
Devam edelim Başak Burcu dolunayını izah etmeye…
Gelelim dolunayın gerçekleştiği AN haritasına…
22 derece Başak Burcu yükseliyor. Yani hem dolunay hem anın yükseleni aynı enerjiyi yayıyor.
Buradan çıkartılacak sonuç şöyle olabilir;
Bilinçaltı koşulların üzerimizdeki etkileriyle yüzyüze geliyoruz.
Bu tamamen şuan vereceğim uyarıyı anlamanızla ilgili olabilir!
KARŞINIZDA GÖRDÜĞÜNÜZ TÜM DURUMLARIN(İYİ YA DA KÖTÜ) BİLİNÇALTINIZIN YANSIMASI OLARAK GÖRMELİSİNİZ!
Daha açık bir şekilde görmeniz gerekirse;
Ne ektiyseniz bilinçaltı tarlanıza; aynen karşınızda!
Senaryo size ait!
Şifaya kapınızı açıyorsunuz…
Bu muhteşem bir enerji eğer durumu en başta bahsettiğim şekilde değerlendirme şansınız olursa HAYATINIZIN BUNDAN SONRAKİ SÜRECİ CİDDİYİM ROTA DEĞİŞTİRECEKTİR!
TEKRAR EDİYORUM!
Karşılaştığınız tüm koşullar sizden açığa çıkan bir yansıma AYRI OLAN HİÇ BİR DURUM YOK SADECE ve SADECE durumu görün, kabul edin ve yapılması gereken konuyu MANTIK düzleminde hayata geçirin!
MANTIK, YAPILMASI GEREKENLER, OBJEKTİFİTE!
Ayrıca yükselen yöneticisinin yerleşimiyle;
KARŞILAŞTIĞIMIZ TÜM İLİŞKİ MODELLERİ
Yani;
Evlilik, ortaklık, sevgililik, flört, görüşme, danıştığımız kişiler, avukatımız, rehberlik aldığımız kişiler, okuduğumuz kitap, ticari konular yani KARŞIMIZDA DURAN HERKES, HER DURUM, HER KOŞUL bize aynalık edecek…
Eleşirme!
Yargılama!
SADECE
Durumu olduğu haliyle değerlendirip
Çıkartman gereken dersi çıkartıp
“HAH” “TAMAM” mevzuya aydım diyerek yoluna devam et!
Yapılması gerekenler ve olayı değerlendirme biçiminizi daha açık nasıl ifade edebilirim bilmiyorum J
Tek bildiğim ŞİFA ENERJİSİ’ni kabul edin…
Dua edin, beslenmenizi düzenleyin, hayatınızı düzenleyin…
Bol bol yıkanın,
Karınız, kocanız, anneniz, patronunuz, ortağınız, sevgiliniz herkes bu süreçte size AYNALIK ediyor bunu bilerek hareket edin,
Bolca salavat ve tevbe-istiğfar yapın(içinizden geldiği kadar)
Lütfen “ilişkiler bitiyor” “ayrılık var” “yıkıldık” “bittik” “ölüyoruz” vs.. gibi söylemleri ciddiye almayın. Kimse bitmiyor, ölmüyor, ayrılmıyor…
Gerekirse bitirir, vakti geldiyse zaten ölür, gerekir ayrılır
Unutmayın!
Gezegenlerin üzerinde ilahi bir enerji var!
Kün Fe Ye Kün yani “OL” DER ve “OLUR”
Kafanızı takmayın
Şifanıza bakın
Şifa oldu bile…
Şifayla…
Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.
Sevgiler,
Güçlü Metin
Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:
Tel: 05325117166