11 Şubat 2017 Cumartesi

AY TUTULMASI ASLAN'DA: NASIL DELİRDİM?

Ay Tutulmaları sayesinde bilinçaltı düzlemde var olan tortu, kir, pas ve bastırılmış duygular en derinden en görünen kısma doğru yukarı çıkmaya başlar. İradenizi kullanmanız önünde engel teşkil eden bu etkiler KAMİL İNSAN olmanız için önünüze çıkan tekamül, ilerleme ya da adı her neyse O olan tek bir sonuca sizi ulaştırır.
Kolay gele… Hayır ola…
Ay Tutulması, dolunay zamanları meydana geldiği için tutulma hayatınızda dolunay etkilerini 100 çarpı dolunay enerjisi misali açığa çıkartır. Dolayısıyla, tutunduğunuz AMİGDALA, NEFS, EGO gibi bilimum değer yargılarınız tertemiz olmaya başlar.
Bu seneki ilk temizlik ve arınma Aslan Burcu’nda meydana gelen Ay Tutulması’yla açığa çıktı. Nedir bu tutulmanın etkileri diye soranlara hemen kısa kısa özet geçeyim;
HAYATINIZIN KRAL ve KRALİÇESİ OLDUĞUNUZU NE ZAMANDIR UNUTTUNUZ?
İşte sınavlar sizi daha mükemmel bir HAYAT ORGANİZATÖRÜ olmak yönünde kolunuzdan tutarak sorumluluk sınavları içine atmaya başlayacak!
Yetmezse… Dua edelim YETSİN!
Zira lavabo tıkanırsa komple bir tesisat değişimi yaratır Ay Tutulması bünyenizde!
Kolay olsun, kolaştırılsın!
Gelelim teknik detaylara zira gezegenlerin Türkçe Meali’ni sizlere anlatmaya başlıyorum.
Okurken sıcacık bir çay ya da kahve iyi gidebilir…
Aşağıdaki yazıyı astrolojik jargonun Türkçeye çevrilmiş hali olduğundan bana sürekli nasıl makale yazmalıyım noktasında soru soran öğrencilerimde lütfen dikkatlice okusunlar J
Ay Tutulması anında Yay Burcu yükselerek olaya rengarenk bir hava katıyor. Zira “kırmızı başlıklı kız” hikayesi misali ortaya çıkacak mevzular yüzümüzde koskocaman bir gülümse yaratabilir. Ehhh kolay değil! Mevzu Jüpiter(genişleme) ve Güneş(irade) arasında geçeceğinden sünnetullah sistemi güzel bir zamanlamada tutulmaya açığa çıkartıyor.
Nedir bunun açıklaması?
Hemen izah edeyim değerli okuyucular.
İrade(Güneş) göstermeniz gereken konuları hale yola koyarken Jüpiter(genişleme ve fırsatlar) gezegeni Ay(bilinçaltı) düzlemde arınmaya ciddi bir destek verecektir. Bu noktada İLİŞKİLER hem kendimiz hem sevgilimiz hem eşimiz hem sosyal çevremiz harıl harıl tüm güçlerini bilinçaltına gömdüğümüz “BEN HİÇİM” duygusunu iyileştirecekler.
Sonrasında, bakıyorum önemli neler var…
Sahip olduğumuz İNANÇ ve DEĞERLER… Herkese göre değişen bir nitelik göstermesine rağmen şekil değiştirecektir. Burada basmakalıp bir anlayıştan söz etmiyorum. Tüm bir bilincin baskılayan HERŞEYin aslında size AİT OLMAYAN(!) şeyler olduğunu ufaktan anlamaya başlayacaksınız.
Konuyu detaylandırmak gerekirse;
Uzun süredir çalıştığınız sadece PARA kazanmak amacı güttüğünüz işinizi tutulma enerjisiyle bıraktığınızda sokağınızın köşesinde size göre size yakışmayan bir şekilde limon satmaya başladığınızda işin sonunda yine RIZK kapılarının size açıldığını göreceksiniz.
Ya da
Sizi mutsuz eden İLİŞKİ ya da EVLİLİĞİNİZ sonlandığında karşınıza çıkan fırsatların CESUR ve GÜZEL’deki Sühan ya da Behlül kadar olmasa da ya da oladabilir(!) hiçte geçmişi aratmayacak nitelikte mutlu bir AŞK denizinde yüzmenize yardımcı olacağını göreceksiniz
Ya da
Kiracı olmaktan sıkıldınız. Ama imkanım yokki ev sahibi olayım nidalarıyla etrafta dolaşırken cesaretiniz ölçüsünde o çok sevdiğiniz evi satın almaya gittiğinizde ekstra fırsatlar yakalayarak gerek mevcut koşullarınız gerek çevresel koşullarınızda gerekse insani düzlemde o çok sevdiğiniz evi alacak imkanların ayağınızın dibine kadar geldiğini göreceksiniz. Örneğin; evi aldınız, Kurumsal bir firmada çalışıyorsunuz ama boş zamanlarında küçük çocuklara öze İngilizce dersi verme fikriyle gelirinizi ikiye katladınız. Neden olmasın? Rızkınızı artacak çünkü hayatınızın kral ve kraliçesi olmayı seçtiniz!
DELİRDİN Mİ? Sorusunu duymaya başladığınız an’da doğru yolda koşa koşa ilerlediğinizi anlayın.
NASIL DELİRDİM? Ya da NASIL DELİRME Mİ ÖNERİRSİNİZ?
Valla gökyüzü geçmişle olan bağlarınızı koparırken sağlam bir İNANÇ duygusunu sizlere enjekte edecektir. Bu öylesine bir düşünce ve yenilenme süreci olacaktır ki; hayatınızın HERKÜL’ü ZEYNA’sı ya da daha anlaşılır bir dille HAYATINIZIN MİMARI olarak yaşam düzleminize ayak süreceksiniz.
Bu tutulma DELİRMENİN EŞİĞİNE gelmenin hiçte korkulacak bir durum olmadığını sizlere gösterecektir. DELİLİK ve DAHİLİĞİN arasındaki o çizgi ALACAKARANLIK BİR DOĞUMUN ilk emareleridir.
Şimdi benden beklenen zikir konusuna bu başlıkta şöyle bir yanıt vermek isterim!
Zikir, eylem ve hayata dökülmedikçe dilinize pelesenk olmuş bir kelime tekrarından öteye geçmez.
Zira son dönemde ben de anlayış düzleminde SÜNNETULLAH sistemine bakışımı YENİLEME noktasında adım atarak size diyorum ki;
HANGİ ZİKRİ, VİRDİ ve DUA kalıbını tekrarlıyorsanız o ANLAM üzere yaşamınıza FİİLİYAT düzleminde konuyu aktarın.
Örneğin;
Halim kuvvesini okurken trafikte etrafınıza küfür ediyor
Ya da
Müriyd kuvvesini zikrederken hala sigara içiyor
Ya da
Kuddüs kuvvesini vird ederken insanlara tepeden bakıyorsan
GEÇMİŞ OLSUN…
SİSTEMİ ANLAMIYORSUN demektir!
Temel olarak;
Ne yapıyorsan; yaşayacaksın!
Bu noktada başta dünyaya gelmiş en mükemmel insan Hz. Muhammed SAV’ın hayatını okumanızı öneririm.
İnsan olarak nasıl davranmalı?
Nasıl yaşamalı?
Elbette YENİLEN hükmüyle bugünün koşul ve anlayışına entegre etmeniz lazım. Elbette aynı olmak mümkün değil zira bizler peygamber değiliz. Sadece İSLAM SİSTEMİ’ni anlamanız adına söylüyorum. Değerlendirebilene…
Sözlerime son verirken sizlere güzel bir haber veriyorum…
Haftalık yorumlara başlıyorum…
Her hafta burcunuza “özel” haftalık yorumları tüm sayfalarımdan takip edebilirsiniz.
Ayrıca,
Hep söylerim ama yinelemek isterim!
Sizler hep kıymetli takdir ve sevginizi sunuyorsunuz. Ben de danışmanlık ve seanslardan dolayı her zaman geri dönemiyorum. Fakat bilin ki; ben de her daim saygı, sevgi ve sonsuz takdirleriniz önünde saygıyla eğiliyorum….
Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.
Sevgiler,
Güçlü Metin
Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:
Tel: 05325117166
Mail: guclumetinleastroloji@gmail.com