17 Eylül 2016 Cumartesi

AY TUTULMASI BALIK’TA: İNSAN


Allâh dilemedikçe siz dileyemezsiniz!

Muhakkak ki Allâh ‘Aliym Hakiym’dir.

(İnsan Suresi/30)
Ay tutulmaları hayatımızda görmezden geldiğimiz, yabancılaştığımız hatta kendimize bile itiraf edemediğimiz gerçeklere ışık tutarak; nefsin ziyaret edilmemiş kuytu köşelerine ışık tutar. Zorlayıcı, karanlık, karamsar ya da depresif bir hal alan durumla herşey açığa çıkabileceği gibi kolaylıkla KABULE geçeceğiniz bir sürece de işaret edebilir. Bu tamamen kişinin olayları değerlendirme yetisiyle alakalıdır.

Ay, bilinçaltı yani düşüncenin en derininde OL’AN’la ilişkili olduğundan ŞİFA sağlayacak bir anlayışı hayatlarımıza getirecektir. Bilirsiniz ki; ay geceyi aydınlatır. Zira bilinçaltının farkındalık sağlayacak OLAYLAR yaşayarak KAZA hükmünde durumlar açığa çıkartması söz konusudur.

Ay tutulması anı olan 22.05’te İkizler Burcu yükseliyor. Değişken ve hava elementi olan böylesine bir burcun harita üzerinde yükseliyor olması ziyadesiyle manidar bir durumu ortaya çıkartacaktır. Yöneticisi Merkür olan burcun geriliyor ve karşıt açıda olduğu pek çok gezegen var.

Peki bu ne demek?

Gerçekleşecek pek çok durumun geçmişten getirilen, yarım kalmış ya da tamamlanması gereken olaylar olduğunu açıkça gösteriyor. Özellikle geçen 2016 Eylül Ayı’nda gerçekleşen DOLUNAY zamanı vuku bulan pek çok konunun açıkça ortaya çıkarak tamamlanma sürecine gireceğini söyleyebiliriz.

İletişim, medya, yazılı-görsel haberler, sözleşme, kontrat, yazılı ya da sözlü anlaşmalar vs… gibi konularda aldanma, dolandırılma, kandırılma gibi durumlar yaşandıysa önümüzdeki ilk 15 gün ve sonrasında devam eden 3 aylık süreçte ciddi bir FARKINDALIK, OLAYLARIN ÖNÜNÜZE GELMESİ yani özetle UYANMA durumu yaşamanız olasıdır.

Değişken nitelik olayların çabucak yön değiştireceğine hatta ZAN ettiğimiz pek çok durumun aslında öyle olmadığına ayacağımız sinyalleri ortaya çıkartacaktır. Hava elementi niteliğinde olmasıysa yaşanan olay, durum ve vakaların hayatlarımızda çabucak duyulacağı, ortaya çıkacağını açıkça ifade ediyor.

Ayrıca gözden kaçırılmaması gereken bir konuysa Merkür ve Güneş kavuşumu yaşanıyor olmasıysa gerçekleşen olayların İLAHİ İRADE(Güneş) çerçevesinde adil, vicdanlı ve HAK ile yaşanacağına işaret ediyor.  Başak temasıysa irdeleme, araştırma, inceleme yapılarak HİZMET temelinde SAF ve İYİ NİYETLİ bir adaletin yaşanacağına işaret ediyor.

Tutulmanın gerçekleştiği Balık Burcu temasıysa ziyadesiyle önemli olayların arifesinde olduğumuzu açıkça gösteriyor.

Bireysel hayatlarımızda ŞİFA almaya hazır mıyız?

Cevap EVET ise; yoğun bir ruhsal ve fiziksel DETOKS PROGRAMI’na gireceğimizi söyleyebilirim!

Hayatlarımızda İLAHİ İRADE’nin ortaya koyduğu her türlü fiili SEBEPLER DAİRE’sinde ayrı gördüğümüz için yaşadığımız olaylar daha bir gözümüze parmağını sokacaktır. Çok dikkat edilmesi gereken HAYRA vesile olacak bir olaylar silsilesinden bahsediyorum. ÇOK ÖNEMLİ!

NEYE BAĞIMLIYIM?

NEYİ BIRAKAMIYORUM?

İNSAN ve HAYVAN AYRIMININ NE OLDUĞUNUN FARKINDA MIYIM?

BENİ HAYVANDAN YA DA DİĞER VARLIKLARDAN AYRI TUTAN ÖZELLİKLERİM NELER?

HAYVANİYET VEREN VASIFLARIMDAN ARINABİLİYOR MUYUM?

Şimdi bu sorulara EVET yanıtını vicdanımız sızlamadan verebiliyor muyuz?

Eğer öyleyse aşağıda burçlara göre kendinizi gözden geçirmenizi öneririm!

Koç Burcu: Ruhsal dünyama yabancılaştım mı? Ben bu et bedenden mi ibaretim?

Boğa Burcu: Arkadaşlarımın kurbanı mı oldum? İdeallerime ne ölçüde yakınım?

İkizler Burcu: Kariyer hedeflerim ne ölçüde isteklerimi yansıtıyor? Ben gerçekten ne istiyorum?

Yengeç Burcu: Vizyonumu genişletecek kadar araştırma, okuma yapıyor muyum?

Aslan Burcu: Vermeden almanın dayanılmaz hafifliğine ulaştım mı? Hep verirsem beni severler inancından uzaklaşabildim mi?

Başak Burcu: İlişkilerimde özveriyi biraz fazla abartmış olabilir miyim?

Terazi Burcu: Sürekli detaylar denizinde yüzmeyi bırakabildim mi?

Akrep Burcu: Yaratma güdüsünün tek bir İLAHİ güce ait olduğunu öğrenebildim mi?

Yay Burcu: Aile ve köklerinin getirdiği bilinçaltı kodlarından arınabildim mi?

Oğlak Burcu: Düşüncelerimin hapisanesinden kendimi soyutlayabildim mi?

Kova Burcu: Maddi ve manevi sahip olduklarımı bencilleşmeden, beklentisiz insanlarla paylaşabildim mi?

Balık Burcu: BEN demeyi öğrenebildim mi?

Yukardaki soruları bu süreçte kendinize bolca sormanızı öneririm. Zira İNSAN olma vasfıyla özünden İNSAN olabilme potansiyelini uyandıracak bir sürece girdiğimizin haberini vermek isterim.

Dünya karanlık bir süreçten geçiyor.. Ülke olarak bu süreci hayırsız sebepler dairesinde değil; Allah’ın Celali sıfatları yönünde halife ruhumuzu ayağa kaldıracak hayra vesile olacak sebepler dairesinden izlemek, dua ve ibadetle meşgul olmak hem kendimize hem kollektife en güzel hediye olacaktır.

Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.

Sevgiler,

Güçlü Metin

Astrolojik Danışmanlık ve İletişim için:


Tel: 05325117166