18 Mayıs 2015 Pazartesi

YENİAY BOĞA’DA: SON NEFES


Boğa Burcu’nda gerçekleşen 07.13’te gerçekleşen yeniay etkisiyle ölümden önceki SON NEFES anını yaşayacağız. Yeniay enerjisi doğanın uyku evresindeki haline benzer tam uyanmaya hazır fakat gözlerini dünya hayatına açmamış bir insanın halidir. Secde öncesi Rüku hali misali… Son nefes anı olarak nitelediğim ÖLÜM öncesi düzlemde hepimiz NEFS’TEN NEFESE geçeceğiz.

Yeniay Anı haritasını incelediğimizde yükselende İkizler Burcu’nu görüyoruz. Çok yönlü, esnek, pratik ve yüzeysel yaklaşımların sergileneceği, iletişim temasının yüksek olduğu etkiler var. Ülkemiz açısından bakıldığında medya, iletişim, haberleşme, yayıncılık ve eğitim konularında bazı can sıkıcı durumların ortaya çıkacağı görünüyor. Zira yükselen yöneticisi Merkür’ün 12.evde yerleşmesi bazı basın müntesibi kişilerin tutuklanma, kayıplara uğraması gibi konuların yaşanacağını gösteriyor. Toplumsal alanda kitlesel bazı ayrım ve polemikler gündeme gelecektir. Zihinsel samimiyetsizliğin, toplumsal ikiyüzlülüğün cezasını yaşayacağımız süreçlerden geçeceğiz. Aldanma, dolandırılma, kandırılma gibi bazı durumların ortaya çıkması olasıdır. Fikir adamlarından birinin ani kaybı ya da hastalık haberini alabiliriz.

Yeniay temasının gerçekleştiği Boğa Burcu’nun DÜNYEVİ ZEVKLER ve MADDİ konulara olan ilgisinin oluşturduğu enerjiyle BAĞIMLI olduğumuz her şeyden ŞÜKÜR ve HAMD etmeyi hatırlamak suretiyle KURTULUŞA ereceğimiz gösteriliyor. HAMD, yok’a da edilir; ŞÜKÜR varlığa… Var’eden O; Yok’eden O!

Geleneksel anlayışın RAHİMİYET kanalında beslemediği şuurun dönüştürülmesi gerekiyor. 12.ev’de gerçekleşen böylesine bir yerleşim olayların RAB yani tekamül ettiren bir çerçevede zuhur edeceğine işaret ediyor.

Maddeye olan BAĞIMLILIĞIN azlığı ölçüsünde RAB tekamülünde etkiler size teğet geçecektir. Sabit, kırılmaz, değişmez, rutin, hantal GERÇEKLİĞİN; ÇOK YÖNLÜ bir anlayışa evrilmesi söz konusu olacak… Anlayış ve İdrak perdesi aralanıyor; kolay mı? size bağlı(!)

ŞÜKÜR ve HAMD hali seni okyanusun ötesine geçirecek köprüyü inşa edecek; nasıl mı? Cevap sen(Ya)sin… Elif… Lam… Mim..

Bilmesen de bilmek; görmesen de görmek; DUA sen OL yeter…

Rahman ve Rahim arasında DENGE sağlamak için KANAL-I MUHAMMEDİYE bilincinde HİÇLİĞİN mertebesine varmak dileğiyle…

En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.

Sevgiler,

Güçlü Metin