9 Aralık 2013 Pazartesi

KORKUNLA YÜZLEŞ…HAYATA ‘MERHABA’ DE!

Ay Balık Burcu’nda hareket ediyor. Fedakarlık, özveri ve sevgi temaları yoğun olarak yaşanacaktır. Edebiyat ve sanatla ilgilenmeye müsaittir. Yaratıcı konular hayatımızın gündemine oturur.
 
Ay-Güneş arasında meydana gelen 90’lık açının etkisiyle eril ve dişil enerjilerde mücadele teması ön planda olacaktır. Yönetici, patron ve üstlerle olan konularda sürtüşmeler ve yanlış anlamalar meydana gelebilir. Temkinli ve sakin olmakta fayda var. Yay ve Balık arasında meydana gelen bu etkileşim kimliğimizi hiçe sayma noktasında bir vericiliği aklıma getiriyor. Rahman ve Rahim sıfatları arasında böylesine bir MÜCADELE olduğu zaman aklıma ŞEFKAT ve MERHAMET arasındaki ince çizgide ciddi bir dengesizlik olduğunu gösteriyor. ALMA ve VERME dengesini iyi hesap etmek gerekir.
 
Ay-Pluton 60’lık açısı güçlü kişilerin desteğini alacağımızı gösteriyor. Bu her zaman olumlu olarak yorumlanmayabilir. Zira Pluton, sizi manipule eden kişilere işaret edebilir. Balık-Oğlak aksı çalışan bir destek olduğunda psikolojik bağlamda dağınık zihni toplayan bir etkiye sahiptir. Ayrıca, şifalandırıcı özelliklerinizin farkına varabilirsiniz.
 
Ay-Merkür 90’lık ‘iletişim’ konularında sorunlar yaratabilir. Yazılı ve sözlü her türlü anlaşmada temkini elden bırakmayınız.
 
Balık-Yay arasında meydana gelen bir açılanma olacağından kafa karışıklığı, dikkat eksikliği veya kendi haklarını hiçe sayarak bir anlaşmaya imza atmayın, söz vermeyin.
 
Akşam saatlerinde Ay-Satürn 120’lik duygusal denge ve odaklanma kabiliyeti kazandıracaktır.
 
Balık-Akrep aksında meydana gelen bu açılanma sayesinde geçmişten peşimizde sürüklediğimiz korku, endişe ve sıkıntıları geride bırakabiliriz. Korkuları alt etmenin en güzel yolu KORKUYLA YÜZLEŞMEKTİR. Size sıkıntı yaratan her türlü konuyu yüzleşerek ve teslim olarak Rabbin şifalandıran ellerine teslim edin. Allah’ın kapısında korku ve endişe yok. Sadece SEVGİ var, MERHAMET var, SAĞLIK var… Sadece Vedud esmasının anlamıyla ALLAH’ı kucaklayalım… Korkularla yüzleşerek ‘HAYATA MERHABA’ demeyi öğrenelim.
 
Ay-Jüpiter 120’lik ilahi iradenin desteğinin ve Allah’ın şifa kapılarının sonuna kadar açıldığını bizlere anlatmaktadır. Zikir, meditasyon, tefekkür ve dua etmek için muazzam etkilerin mevcut olduğu akşam saatlerini değerlendirebiliriz.
 
En güzele emanet olun, hayırlardan hayrın kolaylıkla gelmesini temenni ederim.
 
Sevgiler,
Güçlü Metin